Szkodliwy pakiet cnót

Prószyński i S-ka
2013-02-21
2013-02-21
moda tajemnica

Do czego doprowadziła ta pandemia? Czytam książki Koleżanki Małżonki!
A co do powieści - nie jest źle napisana. Bogate osobowości bohaterek - przynajmniej niektórych - to duży plus. Minusem jest banalna akcja, a także nieprawdopodobne zbiegi okoliczności i generalnie "babska" tematyka, która w żaden sposób nie mogła mnie zainteresować. W dodatku, postaci na początku myliły...

Sięgając po te książkę nie wiedziałam o niej zupełnie nic. I okazała się naprawde ciekawym wyborem lektury. Wciągająca, nietuzinkowa i oryginalna. Polscy autorzy potrafią zaskoczyć :) Gorąco polecam.

Bardzo pzyjemna ksiazka. Troche w stylu Olgi Rudnickiej, kryminal z przymruzniem oka, ale delikatnie dotyka spraw powaznych i Trudnych. Bardzo polubilam Mariole Zaczynska i na pewno poszukam innych jej powiesci.

W połowie książki chciałam ją odłożyć bo mnie nudziła, ciągła się i ciągła, nic ciekawego się nie działo. Chciałam znać zakończenie więc doczytałam do końca, tam zaczęło się ciekawie dziać.

Mariola Zaczyńska: Szkodliwy pakiet cnót

Piękne panie i atrakcyjni panowie przeżywają swoje życiowe niepowodzenia, wspominają tragedie nawet, ale oczywiście mają nadzieję, że jeszcze będzie lepiej. Wszystko dzieje się podczas pokazu mody w Siedlcach. Kogo tam nie ma - ludzie show biznesu i ich ofiary, dziennikarki, panie od hodowli psów, lokalsi, a wśród nich rodzina i...

Gdy jest się mieszkanką Siedlec i gdy czyta się o znanych z rzeczywistości miejscach, to książka dodatkowo rozbawia :)

Bardzo przyjemna książka . Czyta się miło i szybko. Książa wciąga ze względu na barwne postacie , które nie sposób nie lubić i na ciekawą historię . Podobało mi się wracanie do przeszłości . Przyznam nawet , że łezka w oku mi stanęła ;) Polecam gorąco .

Szybko się czyta, zagadka kryminalna słaba co nie znaczy że nie warto przeczytać :) Na zimowe wieczory jak znalazł .

Na początku następuje chaos:czytelnik jest zaatakowany i bohaterami opowieści, i ich problemami, i niesamowitymi wydarzeniami, które rozwiązują się wraz z ilością przewracanych stron. A jak już odbiorcy przestają się mylić imiona przedstawionych osób, jak zaczyna mu się w głowie wszystko układać, wtedy nie tylko nie można się od tej książki oderwać, ale i pozostać nieczułym...

2079

185/2014