Zarządzanie czasem

Okładka książki Zarządzanie czasem
Brian Tracy Wydawnictwo: MT Biznes Seria: Biblioteka Sukcesu Briana Tracy biznes, finanse
biznes, finanse
Biblioteka Sukcesu Briana Tracy
Time Management
MT Biznes
2017-01-01
2017-01-01
Grzegorz Siwek, Michał Lipa
zarządzanie czas marketing motywowanie poradnik
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

więcej Więcej

Momentami miałem wrażenie, że autor namawia do tego aby osoba czytająca "zaprogramowała" siebie samego niczym robota. Brakowało mi tylko opisania ile powinniśmy maksymalnie czasu spędzać w łazience.
Na szczęście nie cała zawartość tejże książki zawiera tylko i wyłącznie zbyt restrykcje porady jak zarządzać swoim czasem . Jest tu kilka rozdziałów/akapitów wartych...

Niczego nowego ta ksiażka nie wniosła do mojego życia. Oklepane schematy jak radzić sobie z czasem gdy ktoś sobie nie radzi. Liczyłam na coś bardziej odkrywczego niż "idac na lunch możesz myśleć o planie biznesowym" , "po co rozmawiać z koleżankami o pierdołach lepiej pracować" , no tak, odpoczynku Pan nie uwzględnił, tylko zapier......

Książkę tak jak inne "amerykańskie dzieła" można skrócić do jednego/dwóch rozdziałów.

Doskonała pozycja dla tych, którym ciagle brakuje czasu na rzeczy najważniejsze. Pozwala znaleźć gotowe wskazówki jak zarządzając swoją uwagą zrealizować to co jest najważniejsze, nie rozpraszając uwagi na rzeczy nieistotne.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Obowiązkowa pozycja dla każdego, kto pracuje, chce zacząć pracę, uczy się, ma własną działalność, czyli każdy człowiek na ziemi powinien ją przeczytać! Znajdziesz w niej rady, jak oszczędzić mnóstwo czasu, co robić, a czego się wystrzegać. Jedynym minusem jest powtarzalność, kilka razy powtarza ten sam pomysł na rozwój.

Bardzo ciekawa pozycja, którą lekko i przyjemnie się czyta. Planowanie czasu to w dzisiejszych czasach bardzo istotna umiejętność.

Kilka ciekawych rad, kilka teorie z którymi sie nie zdadzam.. ale od tego właśnie są książki. Żeby każdy wyciągnął dla siebie to co potrzebuje.
Moim zdaniem warto się zapoznać.

Duży wpływ na moje życie

Czas jest jedną z wielu rzeczy, których nie da się kupić. Połowa sukcesu tkwi z pewnością w odpowiednim zarządzaniu swoim czasem. Bardzo dobra ksiązka dla osób, ktorzy mają go "za mało", bowiem, kwestia jest po prostu w nie umiejętności jego zarzadzaniu. W owej pozycji znajdziemy wskazówki jak znależć dobrą strategię własnego poczucia czasu, produktywności itp.

Mnóstwo praktycznych porad, po przeczytaniu chęć zmiany na lepsze, z natychmiastowym wdrożeniem teorii w życie, ogromna wiedza autora i wrodzony dar motywacyjny - naprawdę polecam.

• Chcę w prezencie
  • E-book
  • Rozwój osobisty
  • 2018
  • Zarządzanie czasem

Dodaj cytat z książki Zarządzanie czasem