Czarnym śladem

Okładka książki Czarnym śladem
Siergiej Pawłow Wydawnictwo: Stalker Books Cykl: Księżycowa Tęcza (tom 1) Seria: Klasycy Radzieckiej SF fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Księżycowa Tęcza (tom 1)
Klasycy Radzieckiej SF
По чëрному следу (1978)
Stalker Books
2020-05-15
2020-05-15
Iwona Czapla
ekspedycje kosmiczne planety zewnętrzne Uran Oberon zdolności psi zdolności parapsychiczne nadludzie
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Drugi Obieg Fantastyki 1/2012 Michał Cetnarowski, Robert Gorczański, Marta Kucharska, Paweł Kurzydłowski, Siergiej Pawłow, Alicja Pawłowska, Sebastian Uznański
Ocena 6,0
Drugi Obieg Fa... Michał Cetnarowski,...