Miękkie zwierciadła

Okładka książki Miękkie zwierciadła
Siergiej Pawłow Wydawnictwo: Stalker Books Cykl: Księżycowa Tęcza (tom 2) Seria: Klasycy Radzieckiej SF fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2020-06-15
2020-06-15
Iwona Czapla
powieść rosyjska--II poł. 20 w. nadludzie loty kosmiczne tajemnice kosmosu
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Drugi Obieg Fantastyki 1/2012 Michał Cetnarowski, Robert Gorczański, Marta Kucharska, Paweł Kurzydłowski, Siergiej Pawłow, Alicja Pawłowska, Sebastian Uznański
Ocena 6,0
Drugi Obieg Fa... Michał Cetnarowski,...