Okładka książki Pandemia kłamstw. Szokująca prawda o skorumpowanym świecie nauki i epidemiach, których mogliśmy uniknąć Kent Heckenlively, Judy Mikovits
Kent HeckenlivelyJudy Mikovits Wydawnictwo: Illuminatio popularnonaukowa
popularnonaukowa
Plague of corruption. Restoring Faith in the Promise of Science
Illuminatio
2020-10-14
2020-10-14
Emilia Skowrońska
nauka medycyna zdrowie literatura faktu polityka crime research

Okładka książki Zakończyć pandemię. Jak położyć kres pladze infekującej środowisko medyczne Kent Heckenlively, Judy Mikovits, Francis W. Ruscetti
Zakończyć pand... Kent Heckenlively, ...
Okładka książki Truth About Masks: Exploring Theories Against Wearing Them Kent Heckenlively, Judy Mikovits
Truth About Ma... Kent Heckenlively, ...

Coś dla szurów i foliarzy totalna bzdura

Coś dla szurów i foliarzy totalna bzdura

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

[...]
To jeden z powodów, dla których wiele osób z padaczką odniosło sukces dzięki tak zwanej diecie ketogenicznej.
Dieta ketogeniczna zmusza organizm do czerpania energii ze zdrowych tłuszczów. Te zdrowe tłuszcze są bogate w wodę pozbawioną deuteru. Być może dlatego wiele osób czerpie korzyści z postu, ponieważ zmusza on nasz organizm do spalania zapasów tłuszczu. Powoduje to uwalnianie wody zubożonej w deuter z naszych własnych komórek tłuszczowych, która zasila zdrowe mitochondria.
[...]
Porozmawiajmy o tym, co stało się dla mnie jasne na temat szczepionek. Szczepionki zawierają ludzkie komórki, w szczególności komórki MRC5 i WI-38, pochodzące z niedonoszonych dzieci lub pochodzących z aborcji.
[...]
Faktem jest, że nie znamy długoterminowych konsekwencji wstrzykiwania ludzkiego DNA do krwioobiegu małych dzieci (lub dorosłych, jeśli o to chodzi). Jeśli ludzkie DNA zawiera również lub aktywuje utajone retrowirusy, mogą one również generować odwrotną transkryptazę, która pozwoli na rearanżację genetyczną, która, jak wiemy, sprzyja rozwojowi raka.

𝗣𝗥𝗭𝗘𝗪𝗟𝗘𝗞𝗟𝗘 𝗖𝗛𝗢𝗥𝗨𝗝Ą𝗖𝗬𝗠𝗜 𝗦𝗣𝗢Ł𝗘𝗖𝗭𝗘Ń𝗦𝗧𝗪𝗔𝗠𝗜 Ł𝗔𝗧𝗪𝗜𝗘𝗝 𝗠𝗔𝗡𝗜𝗣𝗨𝗟𝗢𝗪𝗔Ć !
To jest właściwie tylko potwierdzenie tego co już wiedziałam i dodanie wielu interesujących faktów. Publikacja tej książki miała miejsce we wrześniu 2020 czyli około 9 miesięcy po rozpętaniu tej "zadymy" z wirusem wychodowanym w laboratorium ręką człowieka.
Jest bardziej prośbą otwarcia oczu wielu ludzi, aby nie negowali szczepień, ale aby byli świadomi, że szczepionki również mają swoje wady.
Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania i nie będę polemizowała z czyimś poglądem. To tylko moja opinia.
W każdym razie Autorka zna się na rzeczy i i zdemaskowała tę całą mistyfikację związaną z wirusem i będę polecała każdemu 😉👍
𝗭𝗗𝗘𝗖𝗬𝗗𝗢𝗪𝗔𝗡𝗜𝗘 𝗪𝗔𝗥𝗧𝗔 𝗣𝗥𝗭𝗘𝗖𝗭𝗬𝗧𝗔𝗡𝗜𝗔 !
𝗖𝗛𝗢𝗖𝗜𝗔Ż𝗕𝗬 𝗗𝗟𝗔 𝗨𝗭𝗨𝗣𝗘Ł𝗡𝗜𝗘𝗡𝗜𝗔 𝗦𝗪𝗢𝗝𝗘𝗝 𝗪𝗜𝗘𝗗𝗭𝗬 𝗖𝗭𝗬 𝗧𝗘Ż 𝗭𝗗𝗢𝗕𝗬𝗖𝗜𝗔 𝗔𝗥𝗚𝗨𝗠𝗘𝗧𝗢́𝗪 𝗗𝗢 𝗗𝗬𝗦𝗞𝗨𝗦𝗝𝗜 𝗭 𝗢𝗣𝗢𝗡𝗘𝗡𝗧𝗔𝗠𝗜 !
ZDROWE MITOCHONDRIA = ZDROWY CZŁOWIEK !
#tylkoketoza

[...]
MMR﹐ ᴘᴏʟɪᴏ ɪ ᴏsᴘᴀ ᴡɪᴇᴛʀᴢɴᴀ ᴛᴏ żʏᴡᴇ﹐ ᴀᴛᴇɴᴜᴏᴡᴀɴᴇ sᴢᴄᴢᴇᴘɪᴏɴᴋɪ. Zᴀɴɪᴇᴄᴢʏsᴢᴄᴢᴇɴɪᴀ ɪ sᴜʙsᴛᴀɴᴄᴊᴇ ᴘᴏᴍᴏᴄɴɪᴄᴢᴇ ᴏʙᴇᴊᴍᴜᴊą ʟᴜᴅᴢᴋɪᴇ ᴋᴏᴍᴏ́ʀᴋɪ MRC₅﹐ ʟᴜᴅᴢᴋɪᴇ ᴋᴏᴍᴏ́ʀᴋɪ ᴘłᴜᴄ WI﹣₃₈﹐ ᴋᴏᴍᴏ́ʀᴋɪ ɴᴇʀᴋɪ ᴍᴀłᴘʏ﹐ ʜᴏᴅᴏᴡʟᴇ ᴋᴏᴍᴏ́ʀᴇᴋ śᴡɪɴᴋɪ ᴍᴏʀsᴋɪᴇᴊ ɪ sᴜʀᴏᴡɪᴄę ʙʏᴅʟęᴄą. Wsᴢʏsᴛᴋɪᴇ żʏᴡᴇ sᴢᴄᴢᴇᴘɪᴏɴᴋɪ ᴡɪʀᴜsᴏᴡᴇ są ʜᴏᴅᴏᴡᴀɴᴇ ᴡ ʟᴜᴅᴢᴋɪᴄʜ ɪ ᴢᴡɪᴇʀᴢęᴄʏᴄʜ ʟɪɴɪᴀᴄʜ ᴋᴏᴍᴏ́ʀᴋᴏᴡʏᴄʜ﹐ ᴀ ᴛᴇ ᴢᴡɪᴇʀᴢęᴄᴇ ɪ ʟᴜᴅᴢᴋɪᴇ ʟɪɴɪᴇ ᴋᴏᴍᴏ́ʀᴋᴏᴡᴇ ᴢᴀᴡɪᴇʀᴀᴊą ʀᴇᴛʀᴏᴡɪʀᴜsʏ ʟᴜᴅᴢᴋɪᴇ ɪ ᴢᴡɪᴇʀᴢęᴄᴇ ﹙ᴄᴢʏɴɴɪᴋɪ ᴘʀᴢʏᴘᴀᴅᴋᴏᴡᴇ﹐ ᴋᴛᴏ́ʀᴇ ᴍᴏɢą ʀᴇᴋᴏᴍʙɪɴᴏᴡᴀć ᴡ ᴄᴇʟᴜ ᴡʏᴛᴡᴏʀᴢᴇɴɪᴀ ɴᴏᴡʏᴄʜ ᴢᴀᴋᴀźɴʏᴄʜ ʀᴇᴛʀᴏᴡɪʀᴜsᴏ́ᴡ ᴘᴏᴅᴄᴢᴀs ᴡʏᴛᴡᴀʀᴢᴀɴɪᴀ﹚. Oᴘʀᴏ́ᴄᴢ ᴢᴀɴɪᴇᴄᴢʏsᴢᴄᴢᴇń ʀᴇᴛʀᴏᴡɪʀᴜsᴀᴍɪ ᴢᴡɪᴇʀᴢęᴄʏᴍɪ ɪ ʟᴜᴅᴢᴋɪᴍɪ﹐ ʀᴀᴋᴏᴛᴡᴏ́ʀᴄᴢʏ ғᴏʀᴍᴀʟᴅᴇʜʏᴅ﹐ ᴀɴᴛʏʙɪᴏᴛʏᴋɪ﹐ ᴋᴛᴏ́ʀᴇ ᴢᴀʙᴜʀᴢᴀᴊą ᴍɪᴋʀᴏʙɪᴏᴍ ᴘʀᴢᴇᴡᴏᴅᴜ ᴘᴏᴋᴀʀᴍᴏᴡᴇɢᴏ [żᴏłąᴅᴋᴏᴡᴏ﹣ᴊᴇʟɪᴛᴏᴡᴇɢᴏ] ɪ ɴᴏsᴏɢᴀʀᴅᴢɪᴇʟɪ﹐ ɢʟᴜᴛᴀᴍɪɴɪᴀɴ ɪ ʙɪᴏɴɪᴇᴋᴏᴍᴘᴀᴛʏʙɪʟɴᴇ ᴢᴀɴɪᴇᴄᴢʏsᴢᴄᴢᴇɴɪᴀ﹐ ᴡ ᴛʏᴍ ɴɪᴋɪᴇʟ ɪ ᴄʜʀᴏᴍ ﹙EXH ₆﹚﹐ ᴍᴏɢą ᴡsᴘᴏ́łᴅᴢɪᴀłᴀć ᴡ ᴛᴏᴋsʏᴄᴢɴᴏśᴄɪ ɪ ʀᴏᴢᴡᴏᴊᴜ ɴᴇᴜʀᴏᴢᴀᴘᴀʟɴʏᴄʜ﹐

Polecam.
w szczegółach pokazuje jak działa rynek badań leków i szczepionek, w jak bezwzględny sposób są bronione interesy producentów i rządów dopuszczających szczepionki, kosztem interesów i zdrowia pacjentów. Pokazują też jak ten proceder narastał wraz z latami.
Sytuacja związana z covid nie była czymś wyjątkowym, tylko konsekwencją tego co wcześniej się działo, a co opisali autorzy tej książki.

Polecam.

Książka, która poddaje dyskusję głównie temat bezpieczeństwa szczepień. Dużo faktów i stwierdzeń, które laikowi ciężko zweryfikować. Autorka nie neguje działania ochronnego szczepień, lecz podaje w wątpliwość jej bezpieczeństwo i skutki uboczne dla pewnego odsetka przyjmujących. Niektóre tezy są kontrowersyjne i nie można ich przyjmować jako pewnik, ale bezsprzecznie nie powinno być tak we współczesnym świecie nauki aby wszelkie dyskusje i tezy nie pokrywające się z narracją koncernów farmaceutycznych były zamiatane pod dywan. Nie bójmy się zadawania pytań i stawiania kontrowersyjnych tez, mimo że mogą okazać się błędne. Autorka właśnie to robi, a czytelnik ma trochę materiału do przemyśleń.

Nie dałam rady jej czytać, autorka pisze o sobie i swoim życiu, żadnych konkretów dotyczących tematu z tytułu... Przynajmniej ja do nich nie dobrnęłam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo ciekawych rzeczy można dowiedzieć się z tej książki.

Bardzo ciekawych rzeczy można dowiedzieć się z tej książki.

Książka ciekawa, o tym jak rząd ukrywa wiele rzeczy przed nami, zwłaszcza dotyczących naszego zdrowia. W tym przypadku są to szczepionki.

Świetna książka, która opowiada o przekrętach medycznych i szkodliwości szczepionek których skutki uboczne były i są nadal ukrywane przez rządy po przez sterowane wszystkimi i kupowanie sprzedajnych naukowców i ich pozytywnych opinii w celu wprowadzenia bardzo szkodliwego, choć dającego ogromne zyski dla firm środka. W obecnej medycynie nie chodzi już o dobro człowieka a o zyski prywatnych firm farmaceutycznych. W książce są zawarte spiski głośnych i największych manipulacji ostatnich lat, po to by wprowadzić choć niebezpieczną, ale dla zysku szczepionkę powodującą szereg skutków ubocznych do powszechnego obiegu wywołujących od autyzmu po inne choroby jak ME/CFS.
Książka pokazuję walkę o pieniądz wśród naukowców, którzy zatracili wartości i misję leczenia po to by dostać rządowe granty przez które zamiast między sobą współpracować konkurują wykonują badania za państwowe pieniądze i roszczą sobie prawa do odkryć jak i opatentowania swojej pracy przed innymi, wykorzystując i przypisując sobie innych odkrycia będąc w hierarchii wyżej. Walczą dla zysków swojego pracodawcy i podważają każdego naukowca i opinię będącą niezgodna z interesem firmy. Wielkie firmy farmaceutyczne również manipulują jak tylko mogą faktami by coś wprowadzić, lub uniknąć odpowiedzialności za skutki uboczne gdy te wyjdą na jaw. Zostało zniszczonych i zniesławionych przez to wielu naukowców w tym nasza główna autorka oraz pozbawiona tytułów przez skorumpowane instytucje medyczne. Wszystko Począwszy od WHO przechodząc po CDC i inne. To fikcja i działanie dla przemysłów farmaceutycznych . Nasza autorka opowiada o swojej walce w tej całej korupcyjnej maszynie gdy odkryła związek między szczepionkami produkowanymi z tkanek zwierzęcych a autyzmem przytaczając szereg naukowych faktów, opisując swoje odkrycia min. Z Hiv-Adis i odwrotnej transkryptaza o której napisał kiedyś Crick i tak ten wirus działa( Dodać mogę od siebie, że popularne mRNA również podchodzi pod teorię Cricka jak i to co piszę Autorka, choć to nie jest o Covidzie) Retrowirusach zwierzęcych które są wstrzykiwane z dna zwierzęcym, gdyż wirusy docelowe preparatu są hodowane na tkankach zwierzęcych i idących za to szereg skutków ubocznych przez obce retrowirusy i zmianę własnego DNA Macierzy.
Książka zawiera też epizod prawny i jest opisane jak wygląda walka poszkodowanych pacjentów z systemem prawnym i jak bardzo on jest zmanipulowany.
Tutaj nie ma czego opisywać, to trzeba przeczytać! Czytając ją, człowiek skończy ją bogatszy o naprawdę wartościową wiedzę.

Bardzo dobra i merytoryczna pozycja zawierająca szereg badań, ukazująca całą prawdę o biznesie medycznym. Pozbawia złudzeń, że jakiemukolwiek z wielkich koncernów zależy na czymkolwiek innym niż na zyskach. Nasze zdrowie nie jest celem, a jedynie sposobem na zarabianie pieniędzy.

To nie jest o covidzie.
Jak najbardziej polecam. Dzięki tej książce nabierzesz dystansu i przestaniesz wierzyć... choćby i w to, że koncerny chcą Twojego dobra i że świata nie da się kupić - a wtedy społeczeństwo zyska jednego świadomego człowieka więcej.

To nie jest o covidzie.

• Audiobooki
  • Literatura faktu
  • Health

Judy Mikovits Pandemia kłamstw. Szokująca prawda o skorumpowanym świecie nauki i epidemiach, których mogliśmy uniknąć Zobacz więcej