Błękitny umysł. Myśl na odwrót, działaj na opak, poznaj nieznane!

Okładka książki Błękitny umysł. Myśl na odwrót, działaj na opak, poznaj nieznane! Klaudia Pingot
Klaudia Pingot Wydawnictwo: Onepress poradniki
poradniki
Onepress
2019-09-17
2019-09-17
błękitny umysł poradnik rozwój

Okładka książki FitMind. Schudnij bez diet Aleksandra Buchholz, Klaudia Pingot
FitMind. Schud... Aleksandra Buchholz...
Okładka książki FitMind. Schudnij bez diet. Książka z autografem Aleksandra Buchholz, Klaudia Pingot
FitMind. Schud... Aleksandra Buchholz...

Książka kierowana do głównie do kobiet, ale ma pewien potencjał, zwłaszcza w samorozwoju osobistym. Nie koniecznie zgadzam się z autorką, że wszystko trzeba robić na opak - warto posiadać zmysł analizy i tego bym uczył, aby wyciągać wnioski. Nie mniej dla osoby startującej w życiu z samorozwojem jest to pozycja obowiązkowa.

[Audiobook]

Że o czym to niby było?
Aa no tak to jakoś pie***ony coaching !
Szkoda, że tego nie wiedziałam.

[Audiobook]

Że o czym to niby było?
Aa no tak to jakoś pie***ony coaching !
Szkoda, że tego nie wiedziałam.

Każdy chce być zdrowy, bogaty, dobrze zarabiać itp. Ale jak tego dokonać w tych trudnych czasach, gdzie pęd życia i pracy jest oszałamiający? Gdzie choroby, inflacja czy choćby niestabilna sytuacja na świecie zagraża naszemu pokojowi.
Pani Klaudia Pingot pomaga nam przejść w miarę spokojnie przez życie. To poradnik jak być dobrym w tych czasach, jak radzić sobie ze swoimi ułomnościami. Jak pozytywne myślenie może nam pomóc w chorobie, pracy czy domu.
To nie są złote rady jak być bogatym i szczęśliwym. To wskazanie ścieżki, która może nam ułatwić nasz życie.
polecam.

Książka Klaudii niesie światło, nadzieję i miłość. Jeden raz czytać to za mało... wymaga przemyślenia i wdrożenia, które musi wejść w nawyk.
Klaudia niesie naprawdę dobrą energię, której potrzebujemy. Tak wiele nam uświadamia, tak pięknie kreuje nasze postawy.
Dla wszystkich, którym zależy na rozwoju osobistym.

Dla wszystkich, którym zależy na rozwoju osobistym.

Szanuję autorkę za jej podcasty na youtubie, wielokrotnie słuchałam. Książka niby mądra, ale nie odkrywcza. Chyba już wszystko powiedziano i pokazano- albo mam swoje doświadczenia i wnioski, które po prostu cenię.
Dałam jedną gwiazdkę więcej za wyważoną postawę życiową autorki, bez rad na siłę i wpierania czytelnikowi jedynych rozwiązań. Na pewno świetna książka dla młodego człowieka.

Zawróć w Umysłowe Zakręty! "Błękitny Umysł" - Twoje Nowe Wyzwanie

Czy zdarzyło Ci się kiedyś pomyśleć inaczej? Czy zapragnąłeś spojrzeć na świat z zupełnie odmiennego kąta? Teraz masz szansę! Oto "Błękitny Umysł" - książka, która zaprasza Cię do fascynującej podróży przez zakamarki kreatywności i odwrotnej myśli. Gotowy na to, co się kryje po drugiej stronie zwyczajności?

Zapomnij o konwencjach i odkryj, jak myślenie na opak może zmienić Twoje życie!

🌀 Wyzwij Rutynę: "Błękitny Umysł" to przewodnik poza utartymi schematami. To narzędzie, które pomoże Ci wyjść poza nawyki myślowe i stworzyć nowe perspektywy.

🔮 Magia Odkrywania: Rozpraw się z przewidywalnością! Książka ta podpowie Ci, jak odkrywać nieznane i fascynujące aspekty rzeczywistości, które mogą zaskoczyć i zainspirować.

🌌 Twórz i Działaj: Błękitny Umysł to podręcznik kreatywności, który wskazuje, jak odważnie eksperymentować z myśleniem, by osiągnąć oryginalne i rewolucyjne pomysły.

🔑 Klucz Do Nowych Drzwi: Otwórz umysłowe drzwi do świata, w którym nie ma miejsca na sztywność. Przekonaj się, jak różnorodność myśli może prowadzić do ekscytujących odkryć.

🚀 Skok W Nieznane: "Błękitny Umysł" to wyzwanie, które zmusi Cię do myślenia inaczej. Wprowadź do swojego życia odrobinę odwagi i zrób ten krok w nieznane.

Czy jesteś gotowy na odwrotne myślenie? "Błękitny Umysł" to klucz, który otworzy przed Tobą drzwi do innowacyjności, twórczości i fascynujących odkryć. Przygotuj się na podróż, która odmieni Twoje postrzeganie rzeczywistości!

Zawróć w Umysłowe Zakręty! "Błękitny Umysł" - Twoje Nowe Wyzwanie

"Gdy zachwycasz się zachodem słońca, gdy Twoje nozdrza rozpiera zapach ukochanej osoby, gdy zasłuchujesz się w dźwięki muzyki, wówczas umysł nie myśli. I odwrotnie. Gdy umysł zatraca się w myśleniu, nie dostrzega świata zewnętrznego".

Świat może być postrzegany na różnorodne sposoby. Może być przyjemnym miejscem, które służy naszemu rozwojowi, dostarcza nam doświadczeń i inspiruje do działania. Może być także postrzegany jako coś niebezpiecznego, co stanowi trwałe zagrożenie dla naszej egzystencji i pozbawią nas poczucia bezpieczeństwa. Możemy z czymś walczyć, rywalizować lub współpracować i próbować zaakceptować. Ale nic nie jest czarno - białe. Wszystko ma odcienie szarości. Także nasze życie. To jak je doświadczymy zależy także od naszego postrzegania rzeczywistości. I o tym jest ta książka. Dodam, że w mojej ocenie bardzo dobra, bogata w treści, przejrzysta, przyjazna i ogólnie wprawiająca w pozytywny nastrój. Czego więcej wymagać?

Autorka przy tworzeniu poradnika sięgnęła do wielu ciekawych źródeł, nie tylko do literatury, ale także artykułów, badań naukowych, czy też publikacji. Wiele jest tutaj odniesień do kultury dalekiego wschodu, przypowieści i anegdot. Całość prezentuje się zatem bardzo uniwersalnie i elastycznie. Bardzo dużą zaletą jest podsumowanie kończące określony fragment zagadnień. No i miejsce na osobiste notatki. Autorka zatem nie tylko dostarcza gotowego materiału do przemyśleń, ale także zachęca do osobistej refleksji I kształtowania własnych przekonań. Oraz zapisania ich, żeby nie zapomnieć. Nasze myśli i pomysły są w końcu bardzo ulotne.

"Błękitny umysł" wywarł na mnie bardzo duże i pozytywne wrażenie. Wiele myśli i sugestii pozostanie ze mną na dłużej. Takiej intrygującej książki właśnie poszukiwałam.

Myślę, że fajna ksiązka z wieloma nowymi podejściami do pewnych tematów. Autorka porusza w niej między innymi temat siły niekompetencji i jak go wykorzystać. Z paroma rzeczami się nie zgadzam. Książka zawiera kilka pytań do nas samych, które mają nam pomóc w dotarciu do celu albo znalezieniu go. PS: grawitacja nie ma związku z obrotem Ziemi !

Jesli pracujesz nad rozwojem osobistym i swiadomoscia to jest ksiazka na sto proecnt dla Ciebue. Klaudia potrafi dobrze przedstawic schematy w jakim tkwi ludzki umsyl i w tej ksiazce pokazuje jak je przelamywac.

Przeczytałam te książkę. Na pewno dla kogoś, kto zaczyna sobie uświadamiać pewne rzeczy i schematy ,ta książka będzie dobrym wyborem.

• Poradniki
  • Audiobooki

Klaudia Pingot Błękitny umysł. Myśl na odwrót, działaj na opak, poznaj nieznane! Zobacz więcej