Truth About Masks: Exploring Theories Against Wearing Them

Okładka książki Truth About Masks: Exploring Theories Against Wearing Them Kent Heckenlively, Judy Mikovits
Okładka książki Truth About Masks: Exploring Theories Against Wearing Them
Kent HeckenlivelyJudy Mikovits Wydawnictwo: Skyhorse Publishing popularnonaukowa
popularnonaukowa
Truth About Masks: Exploring Theories Against Wearing Them
Skyhorse Publishing
2021-10-12
2021-10-12
maseczki nauka badania zdrowie

Okładka książki Zakończyć pandemię. Jak położyć kres pladze infekującej środowisko medyczne Kent Heckenlively, Judy Mikovits, Francis W. Ruscetti
Zakończyć pand... Kent Heckenlively, ...
Okładka książki Pandemia kłamstw. Szokująca prawda o skorumpowanym świecie nauki i epidemiach, których mogliśmy uniknąć Kent Heckenlively, Judy Mikovits
Pandemia kłams... Kent Heckenlively, ...

[...]
Istnieje jeszcze jedno niebezpieczeństwo związane z codziennym noszeniem tych masek… Kiedy osoba jest zarażona wirusem układu oddechowego, wydala część wirusa z każdym oddechem. Jeśli noszą maskę, będą ciągle wdychać wirusy, podnosząc stężenie wirusa w płucach i przewodach nosowych.Wiemy, że osoby, które mają najgorszą reakcję na koronawirusa, mają najwyższe stężenie wirusa wcześnie A to prowadzi do śmiercionośnej burzy cytokin w wybranej liczbie.
[...]
Staje się to jeszcze bardziej przerażające. Nowsze dowody sugerują, że w niektórych przypadkach wirus może dostać się do mózgu… Po założeniu maski wydychane wirusy nie będą w stanie uciec i skoncentrują się w przewodach nosowych, dostaną się do nerwów węchowych i podróż do mózgu.

𝗞𝗢𝗠𝗣𝗘𝗡𝗗𝗜𝗨𝗠 𝗪𝗜𝗘𝗗𝗭𝗬, 𝗭𝗚𝗢𝗗𝗡𝗘 𝗭𝗘 𝗦𝗧𝗔𝗡𝗘𝗠 𝗙𝗔𝗞𝗧𝗬𝗖𝗭𝗡𝗬𝗠 !
Ta książka syntetyzuje wszystkie bzdury, którymi nas karmiono przez cały czas trwania "plan-demi" i przekazuje je czytelnikowi w łatwo zrozumiałe fakty, które dotyczą przede wszystkim noszenia maseczek.
𝗗𝗢𝗞𝗦𝗭𝗧𝗔ŁĆ 𝗦𝗜Ę 𝗜 𝗣𝗥𝗭𝗘𝗖𝗭𝗬𝗧𝗔𝗝 ! 𝗣 𝗢 𝗟 𝗘 𝗖 𝗔 𝗠 !

𝗝𝗮𝗸𝗼 𝗱𝗼𝗱𝗮𝘁𝗸𝗼𝘄ą 𝗹𝗲𝗸𝘁𝘂𝗿ę 𝗽𝗼𝗹𝗲𝗰ę 𝗱𝗼 𝘇𝗮𝗽𝗼𝘇𝗻𝗮𝗻𝗶𝗮 𝘀𝗶ę 𝘇 𝘀𝗲𝗿𝗶ą 𝘄𝘆𝘄𝗶𝗮𝗱𝗼́𝘄 𝗱𝗼𝘁𝘆𝗰𝘇ą𝗰𝘆𝗰𝗵 𝗰-𝟭𝟵
Są tu rozmowy między innymi z :
- dr Peterem McCullough, amerykańskim kardiologiem i zdeklarowanym krytykiem wątpliwego postępowania z „pandemią” COVID-19.
- Dr Robert Malone
- Dr Aaron Kheriaty
Profesor bioetyki z Uniwersytetu Kalifornijskiego, zwolniony za sprzeciwianie się przymusowym szczepieniom.
- Dr Claus Köhnlein - Lekarz chorób wewnętrznych w Kilonii w Niemczech. Autor Virus Mania.
oraz
- 𝗗𝗿 𝗪𝗼𝗹𝗳𝗴𝗮𝗻𝗴 𝗪𝗼𝗱𝗮𝗿𝗴. Lekarz, były urzędnik ds. zdrowia publicznego, były poseł do niemieckiego parlamentu i członek Rady Europy
Którego osobiście bardzo cenię.
- Michael Yeadon
Były wiceprezes i dyrektor naukowy firmy Pfizer przez 16 lat. Założyciel odnoszącego sukcesy start-upu farmaceutycznego.
𝗜 𝘄𝗶𝗲𝗹𝗲 𝘄𝗶𝗲𝗹𝗲 𝗶𝗻𝗻𝘆𝗰𝗵 𝗭𝗔𝗣𝗢𝗭𝗡𝗔𝗝𝗖𝗜𝗘 𝗦𝗜Ę 𝗭 𝗡𝗜𝗠𝗜 !
𝗧𝘂 𝗺𝗮𝗰𝗶𝗲 𝘄𝘀𝘇𝘆𝘀𝘁𝗸𝗼 𝘇𝗲𝗯𝗿𝗮𝗻𝗲 𝘄 𝗷𝗲𝗱𝗻𝘆𝗺 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝘂. 𝗧𝗼 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝘇𝗯𝘆𝘁 𝘄𝗮ż𝗻𝗲 𝗯𝘆 𝘁𝗼 𝘇𝗹𝗲𝗸𝗰𝗲𝘄𝗮ż𝘆ć !

• 2023 miszmasz
  • W oryginale

Dodaj cytat z książki Truth About Masks: Exploring Theories Against Wearing Them