Nina Nirali Wydawnictwo: Novae Res literatura obyczajowa, romans
romas bollywood audiobook
literatura obyczajowa, romans
Brak tłumacza
romas bollywood audiobook

"Powiedz, że mnie kochasz" to świetna napisana powieść. Książkę lekko i przyjemnie się czytało, dość krótka, znajdziecie w niej dużo emocji i prawdziwej miłości. Polecam wszystkie książki tej autorki.

Jest to kolejna przepiękna historia autorki, pokazująca jak wielką moc ma prawdziwa, szczera miłość. Mimo wielu nieporozumień i niewyjaśnionych spraw, prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw, a miłość zastąpi wszelkie wątpliwości i rozgoryczenie.
Poważna Pani, pracująca w korporacji, nie da sobie w kaszę dmuchać. Nie łatwo jest ją rozśmieszyć, a tym którzy ubiegają się o...

Polecam.

Uwielbiam w książkach dowiadywać się czegoś nowego. W tej akurat poznałam dwa Hinduskie święta: Diwali oraz Lohri, które swoją drogą było obchodzone wczoraj. Te dwa święta pięknie opisała nam autorka w swojej książce, ja czułam jakbym tam była i z bohaterami przeżywała te cudowne chwile.
Ale Powiedz, że mnie kochasz to także powieść z gatunku romantycznego. Nie mogło...

Ivonne to kobieta, która przeszła w swoim życiu już wystarczająco dużo. No przynajmniej na tyle dużo, że nowy związek z mężczyzną jest dla niej czystą abstrakcją. Kobieta woli skupić się na swojej karierze, niż ponownie wystawiać samą siebie na możliwe ryzyko kolejnego sercowego zranienia.
Pewnego dnia kobieta poznaje tajemniczego mężczyznę, a dokładniej kucharza, którego...

• 2020
  • Audiobook
  • Kupić
  • 2020
  • Stand alone
  • Audiobook

Dodaj cytat z książki Powiedz, że mnie kochasz