Powiedz, że mnie kochasz

Okładka książki Powiedz, że mnie kochasz Nina Nirali
Okładka książki Powiedz, że mnie kochasz
Nina Nirali Wydawnictwo: Novae Res literatura obyczajowa, romans
Powiedz, że mnie kochasz
Novae Res
2020-04-02
2020-04-02
tłumacz nieznany
romas bollywood audiobook

"Powiedz, że mnie kochasz" to świetna napisana powieść. Książkę lekko i przyjemnie się czytało, dość krótka, znajdziecie w niej dużo emocji i prawdziwej miłości. Polecam wszystkie książki tej autorki.

Jest to kolejna przepiękna historia autorki, pokazująca jak wielką moc ma prawdziwa, szczera miłość. Mimo wielu nieporozumień i niewyjaśnionych spraw, prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw, a miłość zastąpi wszelkie wątpliwości i rozgoryczenie.
Poważna Pani, pracująca w korporacji, nie da sobie w kaszę dmuchać. Nie łatwo jest ją rozśmieszyć, a tym którzy ubiegają się o jej względy, życzyć trzeba powodzenia, bo mają nielada wyzwanie.
W restauracji, gdzie Ivonne poszła zjeść obiad z koleżankami, spotkała kucharza, którzy swym zachowaniem wywarł na niej bardzo źle wrażenie. Ale czy aby na pewno? Komu udałoby się oprzeć niezwykłemu urokowi młodego Hindusa? Jej się nie udało. Po czasie spotykają się po raz drugi. Zakwita między nimi niesamowite uczucie. Niestety przyjaciółki Ive, staną na drodze zakochanych. Po kłótni, narzeczeni przestają się do siebie odzywać. Czy uda im się naprawić to, co zostało nadszarpnięte? Czy miłość zwalczy wszystko?

Uwielbiam w książkach dowiadywać się czegoś nowego. W tej akurat poznałam dwa Hinduskie święta: Diwali oraz Lohri, które swoją drogą było obchodzone wczoraj. Te dwa święta pięknie opisała nam autorka w swojej książce, ja czułam jakbym tam była i z bohaterami przeżywała te cudowne chwile.
Ale Powiedz, że mnie kochasz to także powieść z gatunku romantycznego. Nie mogło zabraknąć wielkiej miłości, ale i konsekwencji wynikających z różnorodności kultur. Europejczycy nie zawsze są otwarci i nie zawsze zaufają Hindusowi, jeśli mają do wyboru zaufanie przyjaciołom. Jednak to piękna historia, która pokazuje nam siłę uczucia.
To książka o poszukiwaniu siebie (na przykładzie Ivoone) oraz o nowych szansach, perspektywach, jakie daje życie w Europie. Bohaterowie są realni, ich miłość również. Jednak czy odnajdą do siebie drogę? Czy nie będzie za późno?
To cudowna i romantyczna powieść. To coś, co każdy fan Bollywood musi koniecznie przeczytać, a jeśli ktoś nigdy nie miał do czynienia z tym światem, to koniecznie musi nadrobić tę zaległość, a książki Niny są do tego idealne. Są króciutkie, czyta się naprawdę lekko i sprawnie. A ten świat wprost nas zaczaruje.
Gorąco polecam Wam tę historie ♥

Ivonne to kobieta, która przeszła w swoim życiu już wystarczająco dużo. No przynajmniej na tyle dużo, że nowy związek z mężczyzną jest dla niej czystą abstrakcją. Kobieta woli skupić się na swojej karierze, niż ponownie wystawiać samą siebie na możliwe ryzyko kolejnego sercowego zranienia.
Pewnego dnia kobieta poznaje tajemniczego mężczyznę, a dokładniej kucharza, którego obecność w dość szybkim czasie staje się dla Ivonne codziennością. Mężczyzna pokazuje kobiecie swoją kulturę, którą ta już od pierwszych chwil jest bardzo oczarowana - wszystko wydaje się jej tak niezwykle barwne, egzotyczne i tajemnicze...
"Powiedz, że mnie kochasz" to kolejna ciekawa pozycja od autorki. Co prawda jest to dość krótka historia, jednakże uważam, że autorka w idealny sposób opisała tę opowieść, więc doprawdy nic więcej jej nie potrzeba ;-)
Jeśli zatem poszukujecie barwnie napisanej historii, w której nie brak emocji, to jest to idealna pozycja dla Was.

Polecam.

Polecam.

• Kupić
  • Audiobooki
  • Stand alone
  • Porzucone

Dodaj cytat z książki Powiedz, że mnie kochasz