Prawo Mafii. Pierwsza polska antologia mafijna

Okładka książki Prawo Mafii. Pierwsza polska antologia mafijna
Meg AdamsJoanna Gajewczyk Wydawnictwo: Editio Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Editio Red
Editio
2021-02-10
2021-02-10
antologia erotyka mafia romans literatura polska

Okładka książki Niebezpieczne. Antologia mafijna D. B. Foryś, Camille Gale, K.N. Haner, Kinga Litkowiec, Alicja Sinicka, Alicja Skirgajłło
Ocena 0,0
Niebezpieczne.... D. B. Foryś, Camill...
Okładka książki Kochaj albo zgiń K.N. Haner, Kinga Litkowiec
Ocena 5,2
Kochaj albo zgiń K.N. Haner, Kinga L...

27/52

U Was jeszcze świątecznie ?U mnie po lekku kończymy sezon :(

Antalogię kupiłam już dawno, jednak koleżanka ostrzegła mnie przed spojlerem nowej części Morfeusza.
Wolałam poczekać na premierę , przeczytać książkę i wziąć się za to.
Nie wiem jak ocenić. Niektóre opowiadania fajne, niektóre aż byłam zła, że nie ma zakończenia. Chciałoby się więcej i więcej.
Chyba...

PYTANIE! Czy opowiadanie "Niebezpieczne zaproszenie" A. Wolf ma jakąś kontynuację?
Bardzo ciekawy wątek jak i samo opowiadanie, ale pozostawia wiele pytań na które chciałoby się znać odpowiedź i pewien niedosyt -pozytywny, gdyż historia może mieć bardzo ciekawy ciąg dalszy.

Prawo mafii" to antologia w której znajdziemy aż 11 opowiadań znanych, cenionych polskich autorek. Jak się domyślacie łączy je wątek mafii.

* K.N.Haner " Mirrors...to moję piętno"
* K.Litkowiec "Weekend z diabłem"
*Anna Wolf "Niebezpieczne zaproszenie"
* Alicja Sinicka "Podążaj za mną"
* K.C.Hiddenstorm "Patrz na mnie "
* J.G.Latte "Pięć zmysłów"
* Meg Adams "Zapłata za...

Opowiadania super 😍 jak ktoś lubi klimaty mafijne to obowiązkowa lektura

Zbiór krótkich historii o gorących mafijnych bosach :) są historie nawiązujące do poprzednich książek autorek i przez to ciekawość jest jeszcze większa. przyznam że niektóre z historii aż proszą się o rozwinięcie, niektóre mają zaskakujące zakończenie.. dzięki takim krótkim historiom mamy szansę poznać różne autorki i ja znów wyłowiłam te które chciałabym poznać szerzej.

Na samym wstępie nie mogę się już doczekać kiedy @k.n.haner wyda kolejną część „Morfeusza” bo… zapadł mi w pamięci na bardzo długo. Jak przeczytałam pierwszą historię to aż nie mogłam uwierzyć, że ta historia nie skończyła się jako trylogia i wyjdzie czwarta część!!

Wracając do książki. Wszystkie historie miały w sobie to coś. Wiadomo jedne podobały mi się bardziej, inne...

Bardzo mi pasują mi antologie a ta tutaj, nawet bardzo a w szczególności K. LITKOWIEC, A. Sinickiej, K. HIDDENSTORM, M. ADAMS, J. Grajdy i chętnie by. Poznała kontynuację tych histori przesiaknietych mafią i eeotycznym napięciem... wiec niedosyt jest ❤ polecam‼️

Pierwsza polska antologia mafijna.
I to w jakim stylu. 💪💪💪💪💪
Wiecie za co lubię antologie? Tu zawsze można odkryć nowego fajnego pisarza. Jak jakieś opowiadanie zapadnie mi w pamięć to zaraz sięgam po książki autora. 😘
Tym razem to nie było takie proste bo ostatnio czytam dużo romansów mafijnych i znam styl autorek.
Możemy tu przeczytać 11 opowiadań. Głównym wątków jest...

Świetne historie,zdecydowanie polecam !

Fajna do poczytania. Ciekawe historie i sprawnie piszące autorki. Polecam

• 2021