Ochroniarz 2. Wilk

NieZwykłe
2022-04-06
2022-04-06
Romans i erotyka

Kiedy 2 lata temu przeczytałam pierwszą część od razu wiedziałam, że sięgnę po kolejną.
Tym razem mamy do czynienia ściśle z Konradem, wspólnikiem Nikolaja, głównego bohatera poprzedniej historii. Obwinia się on o los przyjaciółki Leny i stara się rozwikłać zagadkę jej śmierci. Aby zbliżyć się do podejrzanych zostaje ochroniarzem pięknej i tajemniczej Ines, która niespecjalnie pała sympatią do nowego pracownika. Jednak zmuszona, przez swojego męża do posłuszeństwa, wysila się, by nawiązać jakąkolwiek relację, między innymi po to by nie zostać zdemaskowaną, gdyż sama posiada wielki sekret.
Podobał mi się opis związku bohaterów i ich kreacja. Akcja od samego początku jest napięta, co czyni ją wciągającą. Autorka utrzymuje ten sam poziom - dawkuje informacje po kolei i sprawia, że nic nie jest oczywiste. Najlepszym przykładem jest zakończenie, którego ja osobiście się absolutnie nie spodziewałam. Wywołało ono we mnie niemałe WTF.
Na następną część również się skuszę.

Jeśli uwielbiasz porachunki mafijne z romansem, to zachęcam do przeczytania.
Mimo to mam mieszane uczucia po jej przeczytaniu. Najważniejsze jest to, że na końcu książki jest napis, którego nie lubię, czyli "ciąg dalszy następni". W książce się dużo dzieje. Od spotkania się głównych bohaterów, czułam że łączy ich jedna sprawa, i to się sprawdziło.
Pod koniec nie spodziewałam się takiego zwrotu akcji i powoduje on, że jeszcze bardziej mam ochotę przeczytać kolejną część.

Jeśli uwielbiasz porachunki mafijne z romansem, to zachęcam do przeczytania.
Pod koniec nie...

Czekałam na drugą część lecz nie jest tak dobra jak pierwsza. Brakowało mi wow, co mogłam powiedzieć o pierwszej części. Ochroniarz tak jak w pierwszej części miał to coś i robił chyba tutaj największą robotę. Ale i tak polecam bo nie była zła.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zaciekawiła mnie ta historia i szkoda, że nie wiadomo co dalej, bo jak się okazuje może być ciekawie.

Kontynuacja Ochroniarza, w której lepiej poznajemy Wilka. 🐺

Konrad, miłośnik garniturów i pracy w rękawiczkach, szuka zabójcy Poli, swojej...hmmm... koleżanki, kochanki?🤔 Poszukiwania doprowadzają go do uratowania życia Ines. W nagrodę zostaje jej ochroniarzem, ale tak na prawdę Konrada interesują ciemne interesy jej narzeczonego.🧐

Zakazana więź, jaka rodzi się pomiędzy Konradem a jego podopieczną, doprowadzi ich do śmiertelnego niebezpieczeństwa i zmusi do ucieczki.🤯

Czy Wilk w swoich poszukiwaniach zmierza w dobrą stronę? A może prawdziwy zabójca stoi poza jakimikolwiek podejrzeniami?🤐

Jest to pierwsza z dwóch części Wilka i już nie mogę doczekać się kolejnej odsłony. Historia urywa się w zaskakującym momencie i zostawia czytelników z dużą dawką napięcia i niepewności. Czy Wilk pomści śmierć Poli? I czy ukarze prawdziwego winowajcę? To już Meg zostawiła na drogą część. Po pierwszej odsłonie Wilka zdecydowanie ma się ochotę na więcej. 😋🐺

Kontynuacja Ochroniarza, w której lepiej poznajemy Wilka. 🐺

Zakazana więź, jaka rodzi się pomiędzy...

Na półkach: , , , , , ,

Dobry romans z dreszczykiem emocji. Szybko się czyta. Przyjemnie.

Dobry romans z dreszczykiem emocji. Szybko się czyta. Przyjemnie.

Konrad Wilk dużo już w swoim życiu doświadczył. Wspólnie z przyjaciółmi prowadzi agencję ochroniarską. Gdy Nikolaj ochraniał Lenę, wtedy Konrad poznał Polę, do której się zbliżył. Kobieta pragnie pomóc uporać się Wilkowi z jego przeszłością, niestety trafia na nieodpowiednich ludzi, przez to traci życie. Konrad nie potrafi się pogodzić ze stratą kobiety. Rozpoczyna śledztwo w międzyczasie ratując Ines, której zostaje ochroniarzem. Czy narzeczony Ines ma coś wspólnego ze śmiercią Poli? Wilk próbuje rozwiązać zagadkę. Nie ułatwia mu tego Ines do której ciągnie go jakaś niewidzialna siła.

Książka bardzo lekka w odbiorze, czyta się szybko. Historia do końca nie wciągnęła mnie tak jak pierwsza część. Niestety ta moim zdaniem jest słabsza. Autorka chyba do końca nie miała pomysłu na fabułę, dzieje się sporo, ale czegoś brakuje, tak jak by fabuła została przeciągana na siłę, wszyscy pragną zemsty, ale nic nie robią. Czytasz bo czytasz, z każdą kolejną kartką zastanawiasz się, a może coś teraz się wydarzy.

To co na plus, to, że autorka potrafi trzymać czytelnika w napięciu, ukazuje to początek i zakończenie, które nie jest oczywiste, w tych momentach to dopiero coś się dzieje.

Oczywiście przeczytajcie i wyróbcie swoje zdanie, wam może bardziej się spodoba.

Zdecydowanie pierwsza część lepsza była...

Zdecydowanie pierwsza część lepsza była...

Do dziś pamiętam tamten moment, kiedy czytałam pierwszy tom z tej serii, pamiętam, jakby to było wczoraj, a za chwilę stukną dwa lata. Jestem w szoku, sama zaskoczona tym faktem, jak ta historia wryła się w moją pamięć, o wow.
Uwielbiałam całym sercem i tak chyba już będzie.
Przed Wami "Ochroniarz 2. Wilk", który tak samo skradł mi serce, a może i bardziej? 😉
Ta książka przepełniona jest wieloma wątkami, a jednym, głównym z nich jest hate-love, relacja, której chyba nie da się nie lubić.
Uwielbiam te słowne przepychanki, uwielbiam cięte języki.
Ale to, co najbardziej cenię w twórczości autorki, to równowaga, która jak zawsze jest zachowana. Wtedy kiedy można się śmiać- kąciki ust podnoszą się, a kiedy przychodzi czas na uczucia- serce przyspiesza swój rytm.
Na tych stronnicach nie jest wcale kolorowo, bo bywały też momenty grozy, które dodają całej tej historii smaku. Momentami byłam zaszokowana, bo nie spodziewałam się takiego biegu wydarzeń. Bohaterowie tej książki nie mieli łatwo, ani kolorowo. Żeby coś osiągnąć, musieli pokonać dość spory mur.
Uwielbiam lawirować pomiędzy akcją, która jest smaczna i trzyma w napięciu oraz pozwala czuć.
Kreacja bohaterów moim zdaniem jest bezbłędna, jak zwykle nie mam wiele w tym aspekcie do powiedzenia, bowiem nasza czołówka ma bardzo apetyczne osobowości, każdy inny, ale wyjątkowy na swój sposób i co najważniejsze- postacie są realne, a ja zawsze sobie chwalę takie zobrazowanie człowieka, wtedy książkę można przeżywać.
Chyba nie zaskocze nikogo, jeśli po raz kolejny napiszę, że książki Meg Adams biorę w ciemno, bo ta kobieta nigdy mnie nie zawodzi. Autorka tworzy barwne historie, które po prostu chce się czytać i chce się więcej. I uwaga, tutaj minuta ciszy, na zakończenie tej książki- sprawdzałam, czy ktoś nie wyrwał kartek, bo jak można skończyć w takim momencie!?
Czekam na więcej, choć myślę, że nie trzeba tego głośno mówić, ba! Nie mogę się doczekać 💙

Uwielbiałam całym sercem i tak chyba już będzie.
Ta książka...

Konrad Wilk. Przystojny, wysportowany, były wojskowy. Próbując poznać powody, przez które zginęła jego przyjaciółka Pola staje się ochroniarzem niepokornej Ines. Już od pierwszego ich spotkania iskry tną powietrze.. Problem w tym, że dziewczyna jest zaręczona. Czy z własnej woli? Kto jest kim?

Lekkie pióro autorki sprawia, że czytelnik z ogromną ciekawością wkracza w tę niebezpieczną historię pełną tajemnic i intryg. Romans to tylko subtelny aczkolwiek ogbisty dodatek w tle. Pełna akcji, nieprzewidywalna, zaskakująca. I zakończenie...ścina z nóg i każe wyczekiwać kontynuacji! Świetna rozrywka! Polecam ❤️❤️❤️

• Przeczytane w 2022

Dodaj cytat z książki Ochroniarz 2. Wilk