Bezczelny prezes

NieZwykłe
2021-10-27
2021-10-27
romans erotyk biurowy

"Połączenie Pięćdziesięciu twarzy Greya i Pięknego drania."
Pięknego drania jeszcze nie czytałam, ale za to jest tu duuużo scen rodem z trylogii Greya 😈 Jest to moja pierwsza książka Meg Adams i z pewnością nie ostatnia. Nareszcie mamy tu silną postać kobiecą, która tak naprawdę nie potrzebuje miłości. A może tak tylko twierdzi... Od początku wiemy, że coś w przeszłości było nie tak. I to nie jest jedyna tajemnica jaką wprowadza autorka. Nasz bezczelny prezes również skrywa sekrety, a w dodatku dotyczą one także Olgi.
W powieści pojawiają się wątki kryminalne, co sprawiło, że książka wciąga jeszcze bardziej, a czytelnik chce szybko poznać prawdę. Nie mniej jednak jest to romans, więc nie spodziewajmy się jakiegoś bardzo rozwiniętego tego wątku. Aczkolwiek zakończenie zaskakuje. Myślę, że autorka mogłaby spróbować sił w kryminałach i na pewno przeczytałabym taką jej książkę.

"Połączenie Pięćdziesięciu twarzy Greya i Pięknego drania."

Książka trochę mnie zmęczyła. Intryga okazała się nie tak wciągająca jak zakładałam. Sceny seksu zostały opisane dość niesmacznie jak na mój gust (bdsm, to zdecydowanie dla mnie za dużo) :).. Głowna bohaterka zachowywała się bardziej jak ofiara niż pewna siebie kobieta sukcesu. Zakończenie było mało rozwinięte. Tak jakby autorka miała limit stron i musiała szybko wyjaśnić intrygę. Ogólnie chyba pierwszy raz nie polecam...

„Bezczelny prezes” to moje pierwsze spotkanie z twórczością Meg Adams, pomimo tego, że na półeczce czeka jeszcze „Ochroniarz” oraz seria „Gangsterskie porachunki”, które kiedyś zakupiłam, bowiem ich opis ogromnie mnie zaciekawił. Jeśli chodzi o prezesa, mamy tu gorący erotyk biurowy, w którym zdecydowanie dużo się dzieje. I nie chodzi mi tu oczywiście o dużo obowiązków czy papierkowej roboty.. :P

Olga Wysocka to niezwykle ambitna młoda kobieta, która odnosi sukcesy w branży deweloperskiej. Gdy dostaje propozycję objęcia kierownictwa nad nowym działem w Krakowie, długo się nie zastanawia. Dodatkowo będzie to jej powrót w rodzinne strony, co stanowi dla niej dodatkowy plus. Jednakże gdy dowiaduje się na miejscu, że zmuszona zostanie do oddania stanowiska pewnemu przystojnemu i aroganckiemu Robertowi Nowickiemu, kobieta postanawia za wszelką cenę walczyć o swoje i pokazać, że zasługuje na stanowisko prezesa bardziej niż wspomniany wyżej Robert Nowicki. Między tą dwójką nieraz będzie dochodzić do ostrej „‚walki o dominacje” co z kolei będzie wzbudzać między nimi coraz to większa iskrę pożądania. Mężczyzna coraz bardziej będzie interesował się swoją podwładną, z kolei Olga będzie coraz bardziej zaintrygowana aura tajemniczości okalającą Roberta. Co więcej z czasem kobieta zacznie zauważać pewne nieprawidłowości jeśli chodzi o zarządzanie firmą, co z kolei przysporzy jej nie lada problemów… Jak potoczy się relacja tej dwójki? Czy Olga osiągnie zamierzony cel?

Napewno na plus zasługuje styl pisania autorki, jest on bowiem lekki i przyjemny, przez co przez książkę dosłownie się przepływa. Sama historia jest ciekawa, przez tą aurę tajemniczości okalającą głównego bohatera. Dodatkowo cała masa pikantnych scen 18 + nieraz spowoduje wzrost ciepłoty ciała. Jeśli chodzi o samych bohaterów, to nie za bardzo podobała mi się postać Olgi. Miałam nadzieję, że rzeczywiście będzie to osoba twarda, nie dająca sobie w kaszę dmuchać, ale niestety szybko została zdominowana przez Roberta. Dosłownie za każdym razem „miękła” gdy przychodziło co do czego, także przez to mocno straciła w moich oczach. Sam wątek kryminalny był ciekawy i do samego końca byłam ciekawa jak to wszystko się rozwiąże. „Bezczelny prezes” to erotyk biurowy z wątkiem kryminalnym, oraz elementami BDSM, który z pewnością spodoba się wielu czytelniczkom lubującym się w tych klimatach. Przyjemnie się ją czytało, jednakże przez schematyczność wielu scen na długo w mej pamięci niestety nie pozostanie. To taka książka stricte „na raz”.

Książka strasznie mi się dłużyła. Pod koniec nie wiedziałam, co się zdarzyło na początku. Czytałam ją z 3 miesiące. Utarte schematy, nie polecam.

Książka ,, Bezczelny Prezes " Meg Adams jak sam tytuł wskazuję, jest erotykiem biurowym . Opowiada ona o dziewczynie, która zmuszona jest do oddania swojej posady, aroganckiemu i nieziemsko przystojnemu mężczyźnie. Oczywiście kobieta nie zamierza niczego ułatwiać swojemu przełożonemu. Walczą ze sobą o każdą decyzję, przez co między nimi buduję się gorące napięcie. Coraz bardziej się sobą interesują i wbrew rozsądku rozpoczynają grę, której zasady są na pierwszy rzut proste: tylko seks, zero emocji. No, ale czy to się dobrze skończy to już sami musicie się dowiedzieć.

Jak dla mnie ta książka jest rewelacyjna, dialogi są ciekawe, zdania są dobrze sformułowane, nie brakuję także sprzecznych ze sobą emocji i oczywiście erotycznych scen. Uważajcie, bo bardzo ale to bardzo wciąga i nim się obejrzycie a już będzie koniec tej historii. ⭐

Kolejna żenująca laska o słabym charakterze dająca sobą pomiatać i traktować się jak tresowana suczka. Nie wiele tu romansu poza tym, że przez połowę książki podnieca się "ciemnością" swojego szefa. Z każdą kolejną stroną robi się to zwyczajnie nudne. Potem dochodzi motyw BDSM i jej jako uległego zwierzaczka chodzącego na czworaka z obrożą na szyi, dającego się chłostać pasem za karę. Kobieto trochę szacunku dla samej siebie! Stanowczo to nie moje klimaty.
Wątek kryminalny też jakiś mizerny w ogóle nie trzymający w napięciu.
Niczym ta pozycja mnie nie zachwyciła ani nie zaskoczyła. Podsumowując słaba fabuła na czele z irytującą gł. bohaterką.

Olga dobrze wie, czego chce i dąży do tego nie oglądając się na wszystkie trudy, jakie musi ponieść. Przenosiny do Krakowa miały być dla niej nową szansą i startem w nowej rzeczywistości. Ciężka praca miała dać bardzo słodkie owoce, jednak przyniosła ze sobą gorycz rozczarowania. Nic nie idzie po myśli młodej kobiety, stawiając na jej drodze coraz to nowsze wyzwania, w centrum których znajduje się ON - bezczelny, pewny swego, diabelnie przystojny, inteligentny - Robert Nowicki. Mężczyzna dosadnie wyraża własne zdanie i równe dobrze jak Olga wie, czego chce. Ich pierwsze spotkanie powoduje powstanie iskry, która z każdym kolejnym dniem przybiera coraz bardziej na sile. Intensywność ich relacji zaczyna dominować w ich codziennym dniu. Każde z nich ma silny charakter, więc ich starcia są bardzo intensywne. To, co przynosi im nowa rzeczywistość jest zaskakujące i nieznane, a jak wiadomo zakazany owoc smakuje najlepiej.
Bohaterowie są złożonymi postaciami pod względem charakterów. Autorka ujęła to jednak w bardzo przemyślany sposób, przez co Czytelnik nie został przytłoczony przez ich postawy, choć momentami zauważalny jest schemat ich postępowania. Styl pisania Meg Adams jest lekki i przyjemny w odbiorze. Książkę czyta się szybko, z zainteresowaniem, nie czując ilości przeczytanych stron. Przeczytałam ją "na raz", ze względu na płynność akcji, dobrze zaplanowaną i rozłożoną w czasie akcję. Konstrukcja książki niczym nie różni się od wcześniejszych książek Autorki, które miałam okazję czytać. Raczej na długo nie zostaje w pamięci. Brakuje elementów, które jeszcze długo po skończeniu lektury zostałby z Czytelnikiem na dłużej. Raczej jest to klasyczny biurowy romans, który charakteryzuje się swoim tempem. Z okazji dzisiejszych Walentynek, polecam Wam książkę "Bezczelny Prezes". Jej lektura poprawi Wam zdecydowanie humor i przyniesie uśmiech na twarzy. Nie mogę powiedzieć, że jest to ambitna lektura, jednak w celach rozrywkowych sprawdzi się doskonale :) "Bezczelny Prezes" to dobra książka do oderwania się od codzienności, jednak jest to klasyczna książka "na raz".

Uwielbiam książki w których cały czas coś się dzieje. Książka jest wciągająca i czyta się ja szybko. Polecam😊

Książkę serdecznie polecam. Czytało się ją szybko. Książka nie jest nudna.

Książkę serdecznie polecam. Czytało się ją szybko. Książka nie jest nudna.

Olga i Robert - cóż to za mieszanka wybuchowa.
Kariera Olgi zapowiada się wyśmienicie, ma prowadzić bardzo ważny projekt i z tego też względu wraca do rodzinnego Krakowa. Niestety los zdecydował inaczej i na jej drodze stanął bezczelny prezes, który oprócz nieziemskiej urody, diabelnego charakteru był wymagającym szefem. Cały plan jaki dotąd zbudowała legł w gruzach i musiała przystać na nowe warunki. Pojawiające się problemy rodzinne dokładają Oldze zmartwień. Pomiędzy bohaterami nawiązuje się niebywałe napięcie i pożądanie. Nie potrafią się sobie oprzeć i prowadzą zaciętą walkę o dominację. Jak dotąd stanowcza i twardo stąpająca po ziemi Olga, zauważa zmiany w swoim postępowaniu, szczególnie gdy na jej drodze pojawia się Robert. Bohaterowie odkrywają nieznane im dotąd uczucia ale przez skrywane tajemnice i brak zaufania dochodzi do bolesnych zdarzeń.

Książkę uważam za ciekawą. Nie jest to zwykły romans biurowy! Dzieje się ach dzieje się sporo. Pożądanie jakie tworzy się między bohaterami sami odczuwamy na skórze. Oprócz ciekawej fabuły doświadczymy dużą dozę erotyzmu. To wszystko podsyca nuta niebezpieczeństwa i grozy.
Minus za zakończenie. Skoro początkowo książka została tak zawile rozbudowana, zahaczając o wiele postaci drugoplanowych to koniec uważam za słaby i pozostawiający wiele do wyjaśnienia. Czuje niedosyt.

Olga i Robert - cóż to za mieszanka wybuchowa.

• Romans

Meg Adams Bezczelny prezes Zobacz więcej