W stronę Xenopolis

Okładka książki W stronę Xenopolis
Krzysztof Czyżewski Wydawnictwo: Międzynarodowe Centrum Kultury Seria: Biblioteka Europy Środka publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Biblioteka Europy Środka
Międzynarodowe Centrum Kultury
2019-01-01
2019-01-01
Europa Środkowa esej rozważania

Okładka książki Wschód wolności. Antologia współczesnej literatury białoruskiej Andrej Chadanowicz, Julia Cimafiejewa, Krzysztof Czyżewski, Uładzimir Karatkiewicz, Artur Klinau, Emilia Walczak
Ocena 6,7
Wschód wolnośc... Andrej Chadanowicz,...
Okładka książki HERITO nr 35 Adam Balcer, Krzysztof Czyżewski, Rafał Dutkiewicz, Wojciech Górecki, Michał Jurecki, Żanna Komar, Katarzyna Kotyńska, Paweł Kowal, Ewa Polak, Redakcja kwartalnika HERITO, Mykoła Riabczuk
Ocena 7,0
HERITO nr 35 Adam Balcer, Krzysz...
Okładka książki Czyżyk na drogę. Rozmowy o przyrodzie Piotr Brysacz, Krzysztof Czyżewski, Lechosław Herz, Stanisław Łubieński, Adam Robiński, Adam Wajrak, Magda Wiśniewska-Krasińska
Ocena 6,9
Czyżyk na drog... Piotr Brysacz, Krzy...