Słownik chazarski. Egzemplarz męski

Okładka książki Słownik chazarski. Egzemplarz męski
Milorad Pavić Wydawnictwo: tCHu doM wYdawniczy Seria: Biblioteka Gnosis literatura piękna
literatura piękna
Biblioteka Gnosis
Hazarski rečnik
tCHu doM wYdawniczy
1993-01-01
1993-01-01
Danuta Cirlić-Straszyńska, Elżbieta Kwaśniewska

więcej Więcej

Wywraca mózg na drugą stronę, a potem salwy śmiechu sprawiają, że mózg wraca na właściwą pozycję. Ciekwa, rozrywkowa i specyficzna z mądrymi wstawkami. Polecam dziwolągom :)

"Książka, z której można odczytać wszystkie znaczenia świata"- tak o powieści Pavica wypowiedział się Paris Match. I jest to bardzo pojemne tych znaczeń zwierciadło,w którym przegląda się czytelnik, erudycyjny traktat o uniwersaliach, ultrapoemat pełen iście rimbaudowskich fajerwerków, ezoteryczna opowieść o jedności wszystkich religii. Czas jest tu podzielony na trzy...

• Chcę w prezencie
  • Bałkańskie
  • Biblioteka
  • Literatura serbska
  • Literatura bałkańska

Milorad Pavić Słownik chazarski. Powieść-leksykon w stu tysiącach słów. Egzemplarz męski. Zobacz więcej