Słownik chazarski. Powieść-leksykon w stu tysiącach słów. Egzemplarz męski.

Milorad Pavić Wydawnictwo: tCHu doM wYdawniczy Seria: Biblioteka Gnosis literatura piękna
Hazarski rečnik
2004-01-01
1993-01-01
8389782014
Danuta Cirlić-Straszyńska, Elżbieta Kwaśniewska
tCHu doM wYdawniczy
literatura serbska alchemia chazarzy chrześcijaństwo islam judaizm religia religie
Hazarski rečnik
literatura piękna
2004-01-01
8389782014
Danuta Cirlić-Straszyńska, Elżbieta Kwaśniewska
Biblioteka Gnosis

Wywraca mózg na drugą stronę, a potem salwy śmiechu sprawiają, że mózg wraca na właściwą pozycję. Ciekwa, rozrywkowa i specyficzna z mądrymi wstawkami. Polecam dziwolągom :)

"Książka, z której można odczytać wszystkie znaczenia świata"- tak o powieści Pavica wypowiedział się Paris Match. I jest to bardzo pojemne tych znaczeń zwierciadło,w którym przegląda się czytelnik, erudycyjny traktat o uniwersaliach, ultrapoemat pełen iście rimbaudowskich fajerwerków, ezoteryczna opowieść o jedności wszystkich religii. Czas jest tu podzielony na trzy...

• Chcę w prezencie
  • Bałkańskie
  • Poszukuję
  • Dzieła literatury światowej (wg PWN)
  • Literatura serbska
więcej mniej

Milorad Pavić Słownik chazarski. Powieść-leksykon w stu tysiącach słów. Egzemplarz męski. Zobacz więcej