Ich trzecie oko

Marek Kalbarczyk Wydawnictwo: Wydawnictwo Trzecie Oko Cykl: brak (tom 1) Seria: brak literatura piękna
Brak tłumacza
Wydawnictwo Trzecie Oko
literatura piękna beletrystyka biograficzne
brak (tom 1)
literatura piękna
Brak tłumacza
brak
literatura piękna beletrystyka biograficzne

Fajna książka! Z minusów - czasem autor odrobinę za dużo porusza kwestii wiary. Z drugiej strony mowa o Polsce w czasach powojennych, gdzie dla dużej części Polaków było to bardzo ważne, więc ma to swoje uzasadnienie. Generalnie polecam.

Bardzo duże zaskoczenie! Ciekawy styl – trochę archaizmu połączonego z nowoczesnym strumieniem świadomości. Na początku nie było łatwo się do tego przyzwyczaić, ale potem czytanie idzie już samo.

Bardzo ciekawie opisane aspekty historyczne, które nie stanowią całości a jedynie tło wzbogacające powieść. Polecam!

Nie mogłam się oderwać! :)

Prawdziwa saga warszawska. W niektórych momentach przypomina serial „Dom”.

Rewelacyjna i wzruszająca książka! :)

• Być może...
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ich trzecie oko