Killian

Okładka książki Killian Natasha Knight
Okładka książki Killian
Natasha Knight Wydawnictwo: Wydawnictwo Papierówka Cykl: Benedetti Brothers (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Benedetti Brothers (tom 4)
Killian
Wydawnictwo Papierówka
2021-03-29
2021-03-29
Romans współczesny

Okładka książki Odrodzenie serca Natasha Knight, A. Zavarelli
Odrodzenie serca Natasha Knight, A. ...
Okładka książki Odkupienie grzechu Natasha Knight, A. Zavarelli
Odkupienie grz... Natasha Knight, A. ...

Ogólnie historia jest dobra i nie mogłam przerwać jej czytać, bo tak wciąga i chce się dowiedzieć co jest dalej. Jednak mimo to nie miała praktycznie nic do czynienie z braćmi z serii i jest nie potrzebnie podciągniętą pod serie o braciach.

Niestety wszystkie książki autorki opierają się głównie na seksie ,manipulacji i poniżania kobiet.Bohaterka jest jak zawsze uległa brak jej kręgosłupa ,nie podoba mi się takie traktowanie kobiet ,książka słaba .

Te książki powinny być podręcznikami psychologii, które pokazują wzorcowe przykłady syndromu sztokholmskiego... same ofiary zakochujące się w mężczyznach, którzy ich ranią, nie szanują i manipulują nimi dla swoich własnych korzyści. Szkoda, że każda książka ma niemalże identyczny motyw przewodni... to była czwarta część, a mam wrażenie jakbym wciąż czytała pierwszą, tylko opowiadaną innymi słowami i z innymi imionami bohaterów... szkoda. W sumie sama nie wiem po co brnę w te tomy dalej... chyba dlatego, że po prostu litery są duże a ksiazki krótkie, przez co nie traci się na nie aż tyle czasu.

Killian Black nie jest spokrewniony z Bendetti Brothers, ale dzięki Dominico, za zabójstwo wuja odsiedział w więzieniu tylko cztery lata. Nie żałuje spędzonego tam czasu i gdyby miał ponownie zabić zrobiłby to. Obecnie prowadzi klub „Mea Culpa” gdzie uczęszcza elita, która ma ochotę się napić oraz popatrzeć na piękne kobiety. Wszystko by było zbyt pięknie gdyby interesy szły bez żadnych problemów. Otóż ktoś o imieniu Jones zainteresowała się kilkoma kg towaru i musi zapłacić za swój pazerny czyn.
Kill odnajduje mężczyznę, ale niespodziewanie pojawia się jego siostra i prosi o łaskę dla brata. Cilla zrobi wszystko, ale niech mu nie robi krzywdy. Killian składa ofertę: otóż kobieta ma należeć do niego przez trzydzieści dni. Cilla się zgadza i doskonale wie jak będzie wyglądać umowa, wie że będzie seksualną zabawką. Kobieta może oddać mu ciało. Lecz on zapragnął wszystkiego. Cilla ma swoją przeszłość i nie może pozwolić na ujawnienie tajemnicy oraz na całkowite złamanie jej osoby. Ona znalazła sposób na radzenie sobie ze swoimi demonami.

Czwarty tom z serii Bendetti Brothers. Romans mafijny, w którym mafia jest tylko tłem, a głównymi wątkami jest tajemnica i mrok, którą otacza się Kill i Cilla. To przeszłość zbudowała ich osobowość. Ich relacja jest wręcz brutalna, ale do czasu, gdy Kill postanawia wyciągnąć kobietę z mroku. Emocjonująca historia, ale nie dla każdego ze względu na szczegółowy opis brutalnych scen seksu oraz poniżania. Przyznaje, że z początku nie mogłam za bardzo odnaleźć się w tej historii i myślałam, że odłożę ją na półkę, ale nie poddałam się i dałam jej szansę. Ciesze się, że się nie poddałam i poznałam zakończenie ich relacji.

Jak do tej pory ta część najbardziej mi się podobała. Chociaż zakończenie z spuszczaniem lania mogła sobie darować. I ogólnie w całej serii musi być "lanie na kolanie" - to chyba znak rozpoznawczy autorki.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie przeczytałam jeszcze tej książki, ale imię i nazwisko jest identyczne jak w książce ,,Piękny kryminalista,, i będzie mi się dziwnie ją czytać

2003

Killian nie należy do rodziny Benedetti ale jest związany z Dominico który wyciągnął go z więzienia i teraz razem prowadzą interes związany z narkotykami.
I w ten sposób poznaje Cillię, której brat ukradł mu narkotyki a ona zgadza się zostać jego własnością przez 30 dni i spełniać jego zachcianki w zamian za wolność brata.
Tych dwoje ludzi ludzi ciągnie do siebie nie tylko pociąg seksualny ale również demony przeszłości, które w nich drzemią.
Początkowo ich pożądanie jest dzikie i brutalne do momentu gdy Kill poznaje mroczną przeszłość Cilli a ona jego. Zaczynają patrzeć na siebie innymi oczami i pomagają sobie nawzajem .
Dużo się w tej powieści dzieje i nie można się nudzić. Autorka jak zwykle potrafi zainteresować czytelnika ciekawą akcją i tajemnicami z przeszłości,które odgrywają tu dużą rolę.
Jest też i mały wątek mafijny, dotyczący kuzyna Killiana, który zaciąga dług u zwaśnionej z rodziną Benedettich osób i teraz musi go spłacić, żeby dalej żyć.
Jak zwykle przeczytałam z wielką przyjemnością, bo postacie bohaterów są pokazane bardzo wyraziście a ich przeszłość wzbudza współczucie i sympatię.

Tych dwoje ludzi ludzi ciągnie do siebie nie tylko...

Tytuł: Killian
Seria: Benedetti Brothers
Autor: @natashaknightromance
Wydawnictwo: @wydawnictwo_papierowka
📖

„Przełknęłam ślinę, mrugnęłam i zmusiłam się, żeby w końcu spojrzeć bestii w oczy. W świetle żarówek nie potrafiłam określić ich dokładnego koloru. Wydawały się niemal czarne. Krył się w nich gniew. Twardość. I coś jeszcze.”

Aby uratować brata, Priscilla Hawking jest gotowa zrobić wszystko, czego będzie chciał Killian Black.
Przez trzydzieści dni ma należeć do niego.
Co się stanie, gdy zetkną się ze sobą losy dwóch osób skrywających w sobie mrok?

❤ Moja opinia: ❤

„Nie wiedziałam już, kto z nas stąpał na krawędzi przepaści. Nie miałam pojęcia, które z nas zostało bardziej złamane. Może jednak nie istniały poziomy złamania. Może wszyscy po prostu kurczowo trzymaliśmy się boi, ledwie utrzymując nosy nad powierzchnią. Może chodziło o to, kto się głębiej zanurzał. Kto połknął zbyt wiele wody, żeby móc jeszcze raz wciągnąć powietrze i żyć.”

Cilla to silna kobieta ukształtowana przez traumatyczną przeszłość, którą dzieli razem z bratem.

Killian to mężczyzna, który za maską bezwzględności skrywa zranionego człowieka.

Killian to czwarty tom z serii Benedetti Brothers.
Jest to powieść przepełniona mrokiem, skrywanymi tajemnicami z przeszłości i chęcią zemsty. Nie zabraknie tu oczywiście również pożądania i namiętności.
Książka wciąga już od pierwszych stron, a emocje towarzyszące głównym bohaterom odczuwa również czytelnik, co powoduje, że książkę czyta się szybko, ponieważ nie sposób oderwać się od poznania dalszych losów Cilli i Killiana.
Główni bohaterowie zostali świetnie wykreowani, oboje skrywają bolesną przeszłość, która odcisnęła na nich swoje piętno, mimo to stali się silniejsi.
Sceny zbliżeń między głównymi bohaterami przyprawiają o rumieńce, a zakończenie książki wywołuje uśmiech na twarzy.

„Fala pływowa, pieprzone tsunami bólu, cierpienia i strachu wypływało ze mnie i nie byłam w stanie tego powstrzymać, nawet gdybym bardzo się postarała. Przylgnęłam do niego jeszcze mocniej. Trzymałam się kurczowo, jakby stał się jedyną rzeczą, dzięki której utrzymywałam się na powierzchni. Gdyby nie jego silne ramiona, utonęłabym.”

❤ Moja ocena: ❤
⭐4,5/5

#killian #benedettibrothers #natashaknight #wydawnictwopapierówka #ksiazka_i_dobre_wino #bookstagram #polskibookstagram #bookstagramtopasja #bookphoto #instabook #darkromance #tajemnicezprzeszłości #pożądanie #namiętność #czytambokocham #booklover #czytanieuzależnia #czytanietopasja #czytamwszędzie #bookreader #ksiazkowelove #czytaj #czytajpolsko #czytaniejestfajne #czytanienieboli #książkoholiczka #polskiebookstagramy #czytamlegalnie #czytamlegalniezlegimi #mojaopinia

Tytuł: Killian
Seria: Benedetti Brothers
Autor: @natashaknightromance
Wydawnictwo: @wydawnictwo_papierowka
📖

Aby uratować brata, Priscilla Hawking...

Nazwijmy serie Bracia Benedetti, po czym napiszmy tom, który ich w ogóle nie dotyczy ✌🏻
Ale serio - po pierwszym tomie, który mnie zmęczył przeokropnie stwierdzam, że lubię tą serię, bo przestałam ją traktować jako mafijny romans.

Wszystkie części autorki braci Benedetti jakie do tej pory przeczytałam są bardzo emocjonalne, mroczne ale nie mroczne mafijnie, wchodzą na wyższy lewel złamania zniszczenia bohaterów w przeszłości a którzy walczą z demonami nawet w dorosłym życiu. Cieszę się że autorka mimo wszystkiego znalazła iskierkę na dobre zakończenie :)
Polecam serdecznie

Bardzo ciekawe i inne niż wszystkie mafijne powieści

Polecam serdecznie

Bardzo ciekawe i inne niż...

• Mafia