Sergio

Natasha Knight Wydawnictwo: Wydawnictwo Papierówka Cykl: Benedetti Brothers (tom 3) literatura obyczajowa, romans
2020-12-04
2018-04-09
Wydawnictwo Papierówka
Sergio
Benedetti Brothers (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
2020-12-04

Gdzie można kupić? Mam 1 i 2 część

Na półkach: , , , , ,

"Wrong place, wrong time"
Przygodę z Sergio i Nat rozpoczynamy w dość konwencjonalny sposób, oczywiście jak na temtykę mafijną przystało.
W większości książka jest "przegadana" i nic się nie dzieje. To coś w stylu "Chce Cię, ale się boję". Widać ogromną niedojrzałość Nat i może wręcz brawurę.
O Sergio niewiele da się powiedzieć. To raczej zdystansowany, pełen smutku,...

To zdecydowanie najlepsza książka z serii Benedetti Brothers. Sergio - ulubiony, pierworodny syn Franco, brat Salvatore i Dominica jest w trakcie wykonywania wyroku na jednym z wrogów w starym, opuszczonym magazynie gdzieś na przedmieściach. Natalie jest studentką architektury i wybrała się tu żeby wykonać zdjęcia budynku. Kiedy chce się niepostrzeżenie wymknąć z magazynu...

• Chcę w prezencie
  • Mafia