"Czas na rewolucję. Apel Dalajlamy do młodzieży"

Dalajlama XIV Wydawnictwo: Vis-á-Vis/Etiuda publicystyka literacka, eseje
"Faites la revolution. L`appel du Dlai-lama a la jeunesse"
9788379981922
Jaga Lembas
Vis-á-Vis/Etiuda
planeta młodzież dalajlama
"Faites la revolution. L`appel du Dlai-lama a la jeunesse"
publicystyka literacka, eseje
9788379981922
Jaga Lembas
planeta młodzież dalajlama

Piękna, wartościowa książka. Lekko utopijna, lecz nie niemożliwa w wykonaniu poprzez działanie i czynienie dobra. Lepsza duchowa buddyjska mądrość niż życie bez celu w niewiedzy jak wielu ludzi

Książka napisana językiem, który zrozumie każdy z nas co chciał przekazać Dalajlama. Bardzo przejrzysta nie ma w niej nic nie zrozumiałego. Dalajlama porusza tematy ważne dla naszej planety. Chce aby każdy człowiek zwłaszcza młody mógł działać i żeby jeszcze mogły w niej żyć następne pokolenia. Polecam !

• Rozwój osobisty
  • 2019
  • 2020
  • Domowa biblioteczka

Dodaj cytat z książki "Czas na rewolucję. Apel Dalajlamy do młodzieży"