Zostań

Okładka książki Zostań
Sarina BowenElle Kennedy Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Hokeiści (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2020-02-03
Data 1. wydania:
2017-06-20
Izabela Żukowska
hokej miłość seks uczucia firma klient dzieci pożądanie zaufanie

Bardzo przyjemna, zabawna, z fajnym pomysłem na biznes w tle. Facet mądry życiowo, ułożony. Ona też sympatyczna. Dobrze, że bez większych dramatów się obyło, tutaj było łagodnie z dużą ilością miłości.
Polecam, relaksująca lektura.

Polecam, relaksująca lektura.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

6,5/10

6,5/10

1 część zdecydowanie lepsza

1 część zdecydowanie lepsza

Jaki macie patent aby nie znudzić się swoim ulubionym gatunkiem książek? 🤔 W obecnym czasie gdy na rynku zdecydowanie przeważa motyw jakim jest mafia a wiele książek powiela ten sam schemat można odczuć pewnego rodzaju znużenie. My aby do tego nie dopuścić postanowiłyśmy sobie w miarę możliwości gatunki książek oraz motywy w nich występujące przeplatać.

Tym razem na tapecie znajduje się "Zostań". Jest to starszy tytuł wydany przez Wydawnictwo NieZwykłe. W książce naszymi bohaterami jest Hailey oraz Matt. Każde z nich jest po przejściach. Ponieważ oboje dostali od życia w kość są raczej zdystansowani co do nawiązywania nowych relacji z płcią przeciwną. W mojej opinii jest to zdecydowanie na plus ponieważ ich relacja rozwija się powoli. Można powiedzieć, że trochę podchodzą do siebie jak pies do jeża.

Historia wpasowuje się idealnie w nasze czytelnicze gusta. Jest ciepła, lekka, bardzo przyjemna, z humorem ale i również z pewną głębią. Urzeka a nawet pokuszę się o stwierdzenie, że nieco rozczula. Bohaterowie są bardzo ludzcy i borykają się z podobnymi problemami do tych które otaczają ludzi na co dzień przez co historia nie wydaje się sztuczna a wręcz bardzo realna. W książce pojawiają się też pewne małe istoty, które dodatkowo ją ubarwiają 😊 Mega plusem jest oryginalny pomysł na fabułę zwłaszcza jeśli chodzi o rozpoczęcie całej historii.

Polecamy z czystym sumieniem 😊

Tym razem na...

Kurcze, gwiazdek mi zabrakło.

Kurcze, gwiazdek mi zabrakło.

Coś się dzieje po coś. Dzięki niezbyt zaufanemu pracownikowi do opieki Rufusem, Matt poznał Hottie. Odnalazł szansę na normalne życie.

Na półkach: , , , ,

Sportowiec o czułym sercu i unikający seksualnych przygód?
Taki właśnie jest Matt, którego prawie dwa lata wcześniej zostawiła żona zabierając ze sobą ich córeczki. Teraz został mu tylko hokej.
Hottie też jest po rozwodzie ale nadal z mężem prowadzi wspólny biznes. Oboje starają się być dla siebie dalej przyjaciółmi.
I to właśnie praca kobiety połączy ją ze sportowcem, który ją onieśmiela samą swoją obecnością.

Ta historia nie jest wymyślna i złożona. Jest lekka i przyjemna i pokazuje jak dorośli ludzie zmagają się z własnymi słabościami by odnaleźć w sobie siłę i pewność siebie.

Sportowiec o czułym sercu i unikający seksualnych przygód?
I to właśnie praca kobiety połączy ją ze sportowcem,...

Zabawna, lekka lektura przesłuchana w aplikacji EmpikGo. Lektorzy cudowni, super się słuchało. Polecam 🙂

📕Recenzja:

Druga część Hokeistów zdecydowanie bardziej trafiła w moje gusta. Wygadana trochę skrzywdzona bohaterka, kierująca firmą. Urzekł mnie jej styl, główny bohater również skrzywdzony i nieufny. Lekka, nie nudząca akcja. Płynne pióro autorki, niebanalna fabuła. Zdecydowanie polubiłam tło ligi hokejowej i ich wyrzeczeń względem pracy, partnerstwa.

📕Recenzja:

Bardzo ciekawa książka, której nie sposób się oprzeć. Jest lekka i przyjemna i pokazuje jak dorośli ludzie zmagają się z własnymi słabościami by odnaleźć w sobie siłę i pewność siebie. Szybko się czyta i może nawet za szybko. Mniej humorystyczna niż pierwsza książka tej serii, ale bardzo pozytywnie się ja czyta.
Bardzo w tej książce polubiłam Hailey.

Polecam przeczytać 😘😘😘

Bardzo w tej książce polubiłam Hailey.

Polecam przeczytać 😘😘😘

Elle Kennedy Zostań Zobacz więcej