Stay

Okładka książki Stay Sarina Bowen, Elle Kennedy
Okładka książki Stay
Sarina BowenElle Kennedy Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Hokeiści (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Hokeiści (tom 2)
Stay
CreateSpace Independent Publishing Platform
2017-06-20
2017-06-20
1942444354

Całkiem fajna książka. Czyta się ją lepiej niż tom nr 1. Chociaż obie książki, opowiadają nam historię o innych bohaterach to ta część była zdecydowanie lepsza! Historia jak i akcja działa się bardzi szybko, obawiałam się, że minie trochę czasu zanim przejdzie autorka do sedna ale się myliłam i bardzo dobrze! Książka wciąga, im czytamy więcej tym bardziej chcemy poznać co będzie dalej i co się wydarzy nq kolejnych stronach. Bardzo polecam! 😀

Uwielbiam tą historie

Uwielbiam tą historie

Przyjemna.

Przyjemna.

Okay, ta część podobała mi się o wiele bardziej, niż pierwsza i aż zapragnęłam kolejnych tomów. Trochę się pośmiałam, trochę rozczuliłam, ale przede wszystkim świetnie bawiłam, czyli dostałam dokładnie to, czego oczekuję od książki, której współautorką jest Elle Kennedy! Jest momentami trochę absurdalna, ale kompletnie mi to nie przeszkadzało, bo bohaterowie są świetnie. Do tego mamy nietypową pracę głównej bohaterki - nie dość, że jest dobrze nakreślona, to jeszcze mocno doceniam humorystyczne akcenty (pan Fiutek, to było boskie). No i ta świetna babska przyjaźń na końcu - ten moment zdecydowanie zaważył na tym, że chciałabym kolejne tomy i kolejne historie!

Jestem mile zaskoczona tą książką. Pierwsza część nie przypadła mi do gustu. Denerwowały mnie dialogi i wykreowanie głównego bohatera jako tępego sportowca. Tutaj już na szczęście tego nie było. Matt jest fajnym, dojrzałym facetem, który widać że już ma wszystko poukładane w głowie. Nie spotkamy tu więc wiecznych imprez, tabunu dziewczyn i morza alkoholu. Spotkamy jednak fajnie rozwijający się związek i przepracowanie w głowie tego, co zostawił po sobie rozwód.
Serio, podobała mi się ta książka. Była zabawna i taka.. po prostu miła :D

Bardzo przyjemna, zabawna, z fajnym pomysłem na biznes w tle. Facet mądry życiowo, ułożony. Ona też sympatyczna. Dobrze, że bez większych dramatów się obyło, tutaj było łagodnie z dużą ilością miłości.
Polecam, relaksująca lektura.

Polecam, relaksująca lektura.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

1 część zdecydowanie lepsza

1 część zdecydowanie lepsza

Jaki macie patent aby nie znudzić się swoim ulubionym gatunkiem książek? 🤔 W obecnym czasie gdy na rynku zdecydowanie przeważa motyw jakim jest mafia a wiele książek powiela ten sam schemat można odczuć pewnego rodzaju znużenie. My aby do tego nie dopuścić postanowiłyśmy sobie w miarę możliwości gatunki książek oraz motywy w nich występujące przeplatać.

Tym razem na tapecie znajduje się "Zostań". Jest to starszy tytuł wydany przez Wydawnictwo NieZwykłe. W książce naszymi bohaterami jest Hailey oraz Matt. Każde z nich jest po przejściach. Ponieważ oboje dostali od życia w kość są raczej zdystansowani co do nawiązywania nowych relacji z płcią przeciwną. W mojej opinii jest to zdecydowanie na plus ponieważ ich relacja rozwija się powoli. Można powiedzieć, że trochę podchodzą do siebie jak pies do jeża.

Historia wpasowuje się idealnie w nasze czytelnicze gusta. Jest ciepła, lekka, bardzo przyjemna, z humorem ale i również z pewną głębią. Urzeka a nawet pokuszę się o stwierdzenie, że nieco rozczula. Bohaterowie są bardzo ludzcy i borykają się z podobnymi problemami do tych które otaczają ludzi na co dzień przez co historia nie wydaje się sztuczna a wręcz bardzo realna. W książce pojawiają się też pewne małe istoty, które dodatkowo ją ubarwiają 😊 Mega plusem jest oryginalny pomysł na fabułę zwłaszcza jeśli chodzi o rozpoczęcie całej historii.

Polecamy z czystym sumieniem 😊

Tym razem na...

Kurcze, gwiazdek mi zabrakło.

Kurcze, gwiazdek mi zabrakło.

6,5/10

6,5/10