Wojownicy. Ucieczka w dzicz. Wersja ilustrowana.

Okładka książki Wojownicy. Ucieczka w dzicz. Wersja ilustrowana.
Erin Hunter Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy (tom 1) Seria: Wojownicy (Wersja ilustrowana) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2019-12-02
2019-12-02
Katarzyna Krawczyk

więcej Więcej

Książka powoli się rozkręca. Przepiękne ilustracje.
BARDZO POLECAM

Mogłabym wymienić wiele osób, którym chciałabym polecić tę książkę - dzieciom, młodzieży, stawiającym pierwsze kroki w barwnym świecie fantastyki. Starym wyjadaczom tego gatunku, którym znudziły się już wszechobecne elfy, orki i krasnoludy. Ludziom, szukających powiewu świeżości, pragnącym wyjść poza swoją sferę komfortu, którym wydaje się że przecież o kotach nie można...

Pierwsza część historii o słodkich … znaczy się wojowniczych kotach.
Pewnego dnia ,,Rdzawy '' kot mieszkający u ludzi postanawia zapuścić się do lasu. Spotyka tam koty z Klanu Pioruna. Wojownicy z tego klanu dają mu propozycję o dołączeniu do ich drużyny.
Książkę przeczytałam ponieważ miałam ją na konkursie. Na początek uznałam ją za najnudniejszą jaką...

Super wydanie. Niedość że posiada ilustracje, to jeszcze jest poprawiony tekst. POLECAM!

„Wojownicy. Ucieczka w dzicz” to książka dla młodszych czytelników, zwłaszcza tych, którzy lubią fantasy i są miłośnikami kotów – tutaj mają dwa w jednym. Po dość infantylnym wstępie opowieść się rozkręca: pojawiają się intrygi i czarne charaktery, akcja nabiera tempa, dobro zostaje wystawione na próbę, a ciemna strona mocy rośnie w siłę. I chociaż mnie pomysł zespołu,...

Wspaniała książka. Nic dodać, nic ująć.

Piękne ilustracje <3 Nie mogę się już doczekać kolejnej ilustrowanej części "Wojowników" ;)

Dla zaciekawionych.

Książka posiada 1 duży obrazek na całą stronę na 1 rozdział. Rozdziałów jest 25 czyli w sumie jest 25 obrazków. Twarda oprawa, ładniejsza okładka i lepszej jakości papier. Lekko zmodyfikowana mapa. I chyba to tyle.

Dla najmłodszych

• Wojownicy
  • Chcę w prezencie
  • 🛍 Okładkowa sroka
  • Wojownicy - seria
  • Książki do kupienia

Dodaj cytat z książki Wojownicy. Ucieczka w dzicz. Wersja ilustrowana.