Księżniczka incognito

Connie Glynn Wydawnictwo: Insignis Cykl: Kroniki Rosewood (tom 1) literatura piękna
Undercover Princess
Olga Siara
Insignis
Undercover Princess
Kroniki Rosewood (tom 1)
literatura piękna
Olga Siara

Początek nudny, ale później akcja się rozkręca. Fajna, przyjemna książka z ciekawym wątkiem.

Niesamowicie się przy niej bawiłam. Polecam nie tylko starszym jak i młodszym.
Julia

RECENZJA WSZYSTKICH 3 CZESCI:

Elli i Lottie są przeciwieństwami. Elli wybuchowa i energiczna, Lottie cicha i miła. Los rzuca dwie dziewczyny razem w straszna tajemnice Elii oraz straszna tajemnice i zagadkę.

Księżniczka Incognito cz. 1: To było genialne! Fantastyczne rozpoczęcie historii. Możemy poczuć się jak byśmy naprawdę byli w akademii i uczyli się do ważnych,...

Książka bardzo mi się podobała.
Początek świetny, środek średni, ale końcówka wybitna.
Momentami chaotyczna, musiałam wracać parę stron wcześniej.
Były dodawane przemyślenia głównej bohaterki, przez co czasem myślałam że to narracja pierwszoosobowa.
Świetna w celach rozrywkowych. Jezyk przyjemny.
Jednak nie było to to, czego oczekiwałam.
Polecam

Nie wiem czy istnieje na świecie jakaś dziewczynką, która w dzieciństwie nie chciała zostać księżniczką. Sama strasznie chciałam ją zostać, chciałam nosić te pięknie suknie, mieszkać w pięknym pałacu, mieć księcia z którym żyłabym długo i szczęśliwie, lecz to tylko marzenia, albo i nie..

W królestwie Maradawii żyje pewna dziewczyna, która jest księżniczką nazywa się Ellie...

Przyjemna. Tajemnicza. Ciekawa

W zasadzie to trochę nie wiem co o tej książce myśleć. Troszkę nudnawa, to przyznam. Nie było najgorzej, ale mogło być lepiej. Niby dla młodzieży, ale mi się wydaje że dla dzieci w wieku mniej - więcej dziesięć lat. Dla mnie zachowania bohaterek były ciut dziecinne.

★★★★★★☆☆☆☆

Sięgnęłam po pierwszy tom serii "Kroniki Rosewood", zatytułowany "Księżniczka incognito", z przeświadczeniem, że jestem pewnie trochę za stara na tego typu lekturę i że wyda mi się ona mocno infantylna. Dziwne wątpliwości, jak na kogoś, kto przecież sięga też po książki dla dzieci,...

„Możesz osiągnąć wszystko, co sobie postanowisz, moja mała księżniczko.”

Lottie Pumpkin to zwyczajna dziewczyna, która marzy o zostaniu księżniczką, gdy dostaje się do elitarnej szkoły Rosewood Hall, czuje, że może wszystko.
Ellie Wolf to księżniczka Maradawii, która chciałaby wieść normalne życie, bez tych wszystkich „księżniczkowych” ceregieli.
Los płata czternastolatkom...

„Księżniczka incognito” to miła i słodka historia dla nastolatek i to takich bardziej 11/12+. Niestety, ja już jestem daaaaaaaawno poza tą kategorią, ale nie mogę powiedzieć, że cierpiałam przy tej lekturze tym bardziej, że za dzieciaka zaczytywałam się w „Pamiętnikach księżniczki”, bo hej, która dziewczynka nie chciała być księżniczką tudzież Imperatorką Zła? 😉
Dla mnie...

Dyskusje