Księżniczka incognito

Okładka książki Księżniczka incognito Connie Glynn
Okładka książki Księżniczka incognito
Connie Glynn Wydawnictwo: Insignis Cykl: Kroniki Rosewood (tom 1) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Kroniki Rosewood (tom 1)
Undercover Princess
Insignis
2020-02-26
2020-02-26
2017-11-02
Olga Siara

Super seria, bardzo wciągająca oderwać się nie mogłam.

Super seria, bardzo wciągająca oderwać się nie mogłam.

Na początku książka była dla mnie nudna, zaczęłam ją czytać chyba w maju... Sięgnęłam po nią kilka miesięcy później, i BARDZO mi się spodobała, polecam! 💗

Na początku nieciekawa, ale później jest lepiej.

Na początku nieciekawa, ale później jest lepiej.

Rzadko daję 10 gwiazdek książkom, ale O.M.G.
To prawdziwe arcydzieło! Dostałam tą książkę na Mikołajki, więc szczególnie ją cenię.
Opowiada o dwóch przeciwieństwach:
Zbuntowanej księżniczki Ellie, oraz marzącą o tym zaszczycie biedną Lottie. Okazuje się, że lądują... W jednym pokoju!
Jak ułożą się losy dwóch przeciwieństw? I kto będzie starał się otruć Lottie? Czytajcie! ( Oczywiście, jeśli chcecie, nikogo nie zmuszam 😉🙈)

Rzadko daję 10 gwiazdek książkom, ale O.M.G.
Opowiada o dwóch przeciwieństwach:

👑Księżniczka incognito👑
7/10
Bardzo przyjemnie się czyta!
Zaczęłam to czytać około… w Lipcu? I niedawno wzięłam tą książkę do ręki, bo chciałam wystawić opinię przyjaciółce. No i stwierdziłam że nic z niej nie pamiętam więc zaczęłam czytać od początku:)

Fajni bohaterowie, autorka raczej nie zanudza. Chyba tylko dwa razy się zgubiłam w fabule ale to nic takiego. 🫶🏻✨💎

Tak w dwóch zdaniach książka opowiada o Lottie i Ellie. Lottie marzy o tym aby zostać księżniczką, a Ellie nią jest, i dała by wszystko aby nią nie być i zamienić się w zwykłą, beztroską nastolatkę!

Naprawdę warte przeczytania! Polecam!

🤍HerBooks🤍

👑Księżniczka incognito👑
7/10
Bardzo przyjemnie się czyta!

Tak...

Mega polecam, wspaniałą książka równie wspaniałej autorki. Super jest to jak przeplata się tam romans z nastoletnimi problemami oraz lekkim fantasy.

Teraz to chyba moja ulubiona książka !!

Teraz to chyba moja ulubiona książka !!

Wspaniała książka. Fajne przedstawienie postaci, oraz ogromną ich ilość. Imiona są przepiękne a okładki zapierają dech w piersiach. Zdecydowanie ulubiona książka ❤️💎

Super książka. Na początku była lekko nudna ale z czasem pochłania aż zarywa się nockę 😅.

Z początku wydawała mi się nudna (nie moje klimaty i te sprawy),ale każdy następny rozdział pochłaniał mnie tak bardzo, że nie mogłam się oderwać. Po przeczytaniu już wiem, że muszę przeczytać kolejny tom.