Droga przez gorzkie łzy

Okładka książki Droga przez gorzkie łzy Weronika Ceynowa
Okładka książki Droga przez gorzkie łzy
Weronika Ceynowa Wydawnictwo: Psychoskok literatura obyczajowa, romans
Psychoskok
2019-11-22
2019-11-22
9788381195706
przeciwności losu zaskakujące historie książka o kobiecie uczucia

„Droga przez gorzkie łzy“ to piękna historia skłaniająca do zastanowienia się nad naszą ziemską wędrówką, zwracająca uwagę na piękno każdej chwili, docenianie tego co mamy. Wątkiem przewijającym się jest oczywiście miłość i jej moc zmieniania ludzi. Nie brakuje też wewnętrznych rozterek dających wgląd psychologiczny, kryminalnego wątku, zaskakujących epizodów i ciekawie prowadzonej narracji.

Przedstawiona historia zwraca uwagę na wiele istotnych kwestii, które nam umykają w codziennym pędzie. Pokazuje, że w naszej doczesnej drodze nic nie jest przypadkowe. Każde zdarzenie, spotkany człowiek, a nawet dramatyczne doświadczenia mają swój sens i miejsce w naszej życiowej układance. Bez względu na sytuacje nigdy nie należy się poddawać i nie tracić nadziei.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2020/03/568-droga-przez-gorzkie-zy.html

Życie jest bezcennym darem. Nie zawsze doceniamy jak wielkim… często w obliczu jakiś niepowodzeń zdajemy sobie sprawę jakie cenne bywa życie.. Bohaterce powieści „Droga przez gorzkie łzy” los nie szczędzi bólu i zmartwień. Młoda dziewczyna ciężko pracuje, by wesprzeć finansowo rodziców. Stara się zarobić na leczenie młodszej siostry. Niestety sama, chcąc pomóc nieznajomemu mężczyźnie, ulega poważnemu wypadkowi.

Pomimo wielu niepomyślnych epizodów kobieta nie ma pretensji do losu, że tak dotkliwie ją doświadcza. Roztacza naokoło siebie aurę serdeczności i ciepłą, a serce kobiety jest przepełnione nadzieją.
Powieść nieszablonowa, w której autorka stosuje wyjątkowo ciekawy sposób prowadzenia narracji. Stosuje wewnętrzne monologi, fragmenty pamiętnika, a nawet przenosi czytelnika w całkiem inne miejsca niczym migawka filmowa. To książka dla tych , których fascynuje zaskakująca historia.