Dawaj innym szczęście - Ścieżka pasji zysku i celu

biznes, finanse
978-83-62195-81-7
Katarzyna Sobiepanek-Szczęsna
Biznes ekonomia zappos

Ważna książka, która jest żywym dowodem na to, że sukces można odnieść pomimo przeciwności losu.

Założyciel Zappos w autobiograficznej opowieści o pomyśle na firmę "dostarczającej szczęście". Wiele nowatorskich biznesowych mechanizmów, ale literacko przegrywa starcie ze wspomnienieniami np. szefa "Nike" Phila Knighta i jego "Sztuką zwycięstwa" .

Świetna książka, napisana bez zadęcia i pokazująca, że można zbudować dużą firmę będąc sobą i mijając się ze swoimi wartościami. Polecam!

Książka jest rewelacyjna. Pokazuje jak powinna wyglądać obsługa klienta w dzisiejszych czasach i czym jest świetna kultura firmy.

Zabawna, inna od wszystkich forma podejścia do biznesu. Wartości warte wdrożenia!

"Otwarta, szczera komunikacja jest najlepszym fundamentem do każdej relacji, ale pamiętaj, że pod koniec dnia najbardziej liczy się nie to, co powiedziałeś czy zrobiłeś, ale jak ludzie się czuli z tobą. Aby ktoś czuł się dobrze w relacji, musi wiedzieć, że drugiej osobie naprawdę na nim zależy, zarówno osobiście, jak i zawodowo." - Tony Hsieh.
To słowa, które najbardziej...

Książka kreowana na biznesową, okazuje się ABCadłem na licealistów. Szkoda czasu na lekturę nawet w liceum możecie przeczytać coś ambitniejszego.

Książka jest historią sklepu który wyznaczył nowe standardy w obsłudze klienta, ale także w traktowaniu pracowników. Sama historia jest ciekawa, jednak można by ją wyciągnąć z tej książki i zamknąć w 3-4 stronach, reszta to rozmowy, listy, historie samego autora i jego współpracowników.

Książka otwiera perspektywę na to czym może być zarządzanie. Świetnie pokazuje historię jaką przebył Tony. Dowiecie się z niej jak pokonywał wyzwania, ale także jak nowocześnie zarządzać firmą, żeby szczęście pracownika było wartością.

Świetne idee, wartościowe myśli, cudowna historia.
Kiedy działasz z pasją sukces rodzi się sam

• Biznes
  • Chcę w prezencie