Hope Again

Okładka książki Hope Again
Mona Kasten Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Begin Again (tom 4) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2019-06-28
Ewa Spirydowicz

Oficjalne recenzje i

Nauczmy się kochać jeszcze raz

Link do recenzji

586 320 13

"Hope again" była drugą książką tej autorki, którą przeczytałam i muszę przyznać, że trochę się zawiodłam. Zacznę jednak od jej zalet. Moim ulubionym elementem w tym utworze był wątek literatury, aczkolwiek nie było go dla mnie wystarczająco. Humor był, ale nie do tego stopnia, że płakałam ze śmiechu. Postać Nolana była przyzwoicie wykreowana i da się ją lubić, jednak...

Podobała mi się zdecydowanie bardziej niż poprzednia część. Watek miłosny pomiędzy studentką, a wykładowcą bardzo mnie wciągnął. Rzeczywiście zgadzam się z innymi opiniami, że był nieco oklepany, ale w romansach rzadko możemy spotkać coś oryginalnego. Serdecznie polecam!

W porównaniu z poprzednimi, niestety bardzo przeciętna. Nie wciągnęła mnie ta historia, czasami wręcz zanudziła.

Troszkę oklepana, ale całkiem w porządku.

Napisana lekkim piórem, czytało mi się ją szybko, więc idealnie na obecną porę roku.

Główna bohaterka momentami mnie denerwowała, ze względu na to, że nie chciała nic mówić o sobie swoim znajomym, odczuwałam wtedy że ta przyjaźń działa w jedną stronę. Dodatkowo nie raz irytowało mnie to, że bohaterowie nie umieli ze sobą porozmawiać.

Książka niekiedy bywała monotonna i...

Fajna książka. Trochę lepsza niż poprzednia część, ale jakoś mnie nie zachwyciła. Powoli już czuję przesytbtej serii.

Pierwsze dwa tom z tej serii były dobre, a nawet bardzo dobre. Od trzeciej książki coś się zaczęło psuć i już nie jest tak dobrze. Na moją ocenę może też mieć wpływ motyw który się pojawia, czyli uczeń/nauczyciel nie przepadam za nim. Na stracie już byłam w jakiś stopniu negatywnie nastawiona do książki.
Nasza główna bohaterka jest studentką literatury, gdzie na zajęciach z...

Jeszcze jedna książka Mony Kasten i znów jestem totalnie zachwycona! Wprawdzie ze wszystkich czterech części „Again", które czytałam do tej pory, ta podobała mi się najmniej, ale nadal jest przecudowna i z pewnością jeszcze kiedyś do niej wrócę 💙

Everly nie może udawać, że Nolan jest tylko przyjacielem. Fakt, że jest jej wykładowcą szybko okaże się jednak najmniejszym z...

Ze wszystkich części ta podobała mi się najmniej. Super poruszone są wątki pomiędzy historią, przemoc czy uzależnienie od tabletek, ale sama historia miłosna między studentką, a wykładowca nie porwała mnie

• 2020
  • 2019