Zakład o miłość

Patronat LC
Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Burda Publishing Polska literatura obyczajowa, romans
2019-07-17
2011-11-09
Burda Publishing Polska
Agnieszka Lingas-Łoniewska miłość zdrada dzieciństwo zakład romans
literatura obyczajowa, romans
2019-07-17
Agnieszka Lingas-Łoniewska miłość zdrada dzieciństwo zakład romans

Świat Sylwii Kujawczak jest idealny: szlachetne pochodzenie, majętni rodzice, odpowiednie studia, starannie wybrany mąż. Jest jak delikatna roślina hodowana w szklarni - rośnie, ale nie zakwita. Gruba tafla szkła oddziela ją od prawdziwego życia.

"Życie jest dane człowiekowi tylko raz. Należy więc wykorzystać je w taki sposób, by nie odczuwać męczącego bólu po przezytych bez celu latach."

Ja się pytam, gdzie te zapowiadane emocje? Jakoś płytko było.....

"Zakład o miłość" to czwarta książka Pani Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, którą przeczytałam. Wszystkie okazały się być, ciekawe, przyjemne i lekkie. Ta również taka była. Historia wciągnęła mnie całkowicie, przez co nie mogłam oderwać się od czytania chociaż na chwilę i pochłonęłam ją w jeden dzień. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że przepadam za stylem pisania autorki.

O jej co tu się wydarzyło. Piękna opowieść o miłości. Brak słów nie wiem co mogłabym tu napisać. Polecam

Świat Sylwii Kujawczak jest idealny: szlachetne pochodzenie, majętni rodzice, odpowiednie studia,starannie wybrany mąż. Jest jak delikatna roślina hodowana w szklarni - rośnie, ale nie zakwita. Gruba tafla szkła oddziela ją od prawdziwego życia.
Aleks "Cichy" Cichocki ma wszystko prócz miłości. Odtrącony i zraniony w dzieciństwie, żyje w przekonaniu, że miłość potrafi tylko...

Nasze polskie After... On zbuntowany, zimny, nieprzystępny. Ona ułożona, grzeczna, z dobrej rodziny. I zakład, który zmienił ich życie...

,,Zaklad o miłość" autorstwa Agnieszki Lingas - Łoniewskiej wzruszył mnie swoja prostotą rodzącej się miłości Sylwii i Aleksa a zarazem jej wielkiej mocy! Byłam pewna jak losy się potoczą ... Ale zakończenie mocno mnie zaskoczyło do tego stopnia, że nie obyło się od łez wzruszenia !
Polecam tą historię każdemu !
48/52

111/2020
Historia Sylwi i Aleksa i pewnego zakładu. Fajna historia.

Kolejna przyjemna, ekscytująca książka od Pani Agnieszki.
Czyta się szybko, lekko i nie sposób przerwać. Mnie się podobało choć nic nie pobije serii „Bezlitosna siła”.
Polecam, można spędzić naprawdę miło wieczór z tą pozycją.

Dyskusje

2 030