Słodkie szaleństwo

Okładka książki Słodkie szaleństwo Belle Aurora
Okładka książki Słodkie szaleństwo
Belle Aurora Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Friend-Zoned (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Friend-Zoned (tom 3)
Sugar Rush
NieZwykłe
2019-08-05
2019-08-05
2014-11-21
Iga Wiśniewska

"mi­łość nie unosi się dumą!(...) W nie­któ­rych sy­tu­acjach dla dobra mi­ło­ści mu­sisz scho­wać dumę do kie­sze­ni, ale u boku od­po­wied­niej osoby warto to zro­bić."

Max Leokov kiedyś kochał bezgranicznie ale został bardzo skrzywdzony. Nigdy już nie pokocha. Teraz żyje przede wszystkim dla swej ukochanej córki, dla której gotów jest na wszystko.
Helena Kovac poświęciła się nauce. Nie w głowie były jej zabawy i związki. Ciężko pracowała na to aby osiągnąć swój cel.
Mlody mężczyzna od pierwszej chwili, na ślubie siostry, zwrócił jej uwagę ale..... teraz go nieznosi i unika ile tylko może. On natomiast chce zmienić jej nastawienie. Przecież tego miłego, wiecznie flirtującego kobieciarza, wszyscy lubią....

W końcu udało mi się zebrać w sobie aby dokończyć tę serię. Jest ona zdecydowanie jednym z moich największych rozczarowań. Historie dotykają delikatnych wątków ale przez lekkość z jaką przedstawiła je autorka, ciężko poczuć jakiekolwiek emocje. Również do męskich bohaterów nie zapalałam zbytnią sympatią. Na duży plus są jednak relacje między całą grupą, która była dla siebie rodziną z wyboru a łączyły ich więzi silniejsze, niż krew.
Ciekawe motywy, nieco mniej ciekawie przedstawione przez co raczej nie pozostaną na długo w mej pamięci.....

Helena Kovac...

Ostatnia część trylogii. Piękne książki takie podtrzymujące na duchu, że ktoś może być dla nas dobry tak po prostu... Ach ten Max ;)

Trzecia część serii Friend-Zoned.
Świetna seria. Lekko erotyczna z dużym poczuciem humoru na jesienne wieczory.
Polecam.

Trzecia część serii Friend-Zoned.
Świetna seria. Lekko erotyczna z dużym poczuciem humoru na jesienne wieczory.
Polecam.

Najpiękniejsza cześć ze wszystkich. Podobało mi się wszystko, te niewinne filtry, z których nie zdawał sobie sprawy, poprzez rodzinne spotkania, wspólne gotowania i miłość do drugiej osoby, która tutaj była córka bohatera.

Książkę ciężko ocenić. Początek bardzo dobry, końcowe rozdziały nudne i przewidywalne. Za mało zwrotów akcji.

Tak jak poprzednie tomy tak i ten skradł moje serce. Z całą pewnością będę wracała do tej serii.

To była bardzo "słodka" książka :) bohaterowie prawie idealni, nie było tutaj większych dramatów na których czytelnik może sobie zepsuć nerwy. Takie książki też lubię i takie książki czasami również są potrzebne dlatego dla każdego kto potrzebuje coś miłego , lekkiego mogę polecić lekturę :)

2056

To była właśnie książka, której szukałam, naprawdę słodka i pozbawiona dramatyzmu!

Bardzo fajna część serii. Historia Maksa i Heleny jest wciągająca i poruszająca. Nie brakuje humoru, ale też i wzruszeń.
Szkoda ,że to już koniec.

Szkoda ,że to już koniec.

Trzecia i niestety ostatnia część trylogii "Friend - zoned" 😥

W tej książce poznajemy losy Maxa - brata Nika i Heleny Kovac - siostry Natalie.
Helena przeprowadza się do Nowego Jorku po skończeniu szkoły, żeby rozpocząć tu pracę i zacząć nowe życie. Poznajemy jej losy w wielkim mieście. Jak rozwija się jej znajomość z Maxem oraz całą ekipą z poprzednich części.
Co może połączyć dojrzałego faceta z przeszłością z młodą dziewczyną?
Czy Max przebije się przez mur zbudowany przez Helenę?
Zapraszam do przeczytania książki 😊

Kolejna słodka część i niestety ostatnia z cyklu 😭 bardzo przypadła mi do gustu ta seria, lekka i przyjemna, pociągnięta słodyczą z odrobiną pieprzu 😉 oczywiście nie zabraknie w niej dramatów.

Książki są trochę przeidealizowane, przez co mało realne, ale mi to w ogóle nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie czasem miło uciec do takiego idealnego świata z idealnymi ludźmi, gdzie wszystko ocieka słodyczą 😍
Brakuje mi takich książek.

Wszystkie książki Autorki jakie miałam możliwość czytać są warte uwagi. Styl Autorki jest wszechstronny i od lekkiej komedii romantycznej, potrafi przejść na ciemną stronę mocy i to dosłownie! 😊 (kto czytał serie "RAW family" ten rozumie 🙂)
Czekam na pozostałe książki autorki wydane w Polsce.

Polecam z całego ♥

Trzecia i niestety ostatnia część trylogii "Friend - zoned" 😥