Architektura uczuć

Meg Adams Wydawnictwo: NieZwykłe literatura obyczajowa, romans
NieZwykłe
literatura obyczajowa, romans
2019-05-25

Od tej książki nie dało się oderwać. Autorka bezustannie wodziła mnie za nos, bo zawsze gdy już myślałam, że wiem w jakim kierunku iść i wiem gdzie to wszystko zmierza, wtedy dosłownie za każdym razem następował taki zwrot akcji, że znowu stałam w szczerym polu. Zagubiona i zdezorientowana.. Na końcu już sama nie miałam pojęcia kto jest przyjacielem, a kto wrogiem. Meg...

Jest to moja druga książka Meg i jestem zachwycona lubię jej połączenie romansu z akcją. Biorę w ciemno jej książki. Nie mogę doczekac się kolejnych

Końcówka mooooooocna i wzruszająca. Polecam

Polecam!!! Bardzo fajnie się czyta, jak na debiut autorki jestem pod ogromnym wrażeniem! Czekam na kolejne książki od Meg Adams 🥰

Tej książce zdecydowanie mówię: TAK, TAK i TAK :) Super wyciskacz łez. Polecam :)

Super książka. Polecam.

Meg Adams nie zawiodła mnie, kiedy przeczytałam już "Ochroniarza". Myślę, że warto poświęcić czas i niejednokrotnie wrócić do książek tej autorki. Czekam na kolejne. Podoba mi się to, że czyta się o miejscach, które dobrze się zna. W tej książce jest to Kraków, w "Ochroniarzu" Warszawa.

Historia opowiada o ludziach pełnych pasji i zaangażowanych w swoją pracę i miłość do...

Muszę przyznać, że zabierając się za tą książkę byłam sceptycznie nastawiona z powodu tytułu. "Architektura uczuć" kojarzyła mi się z jakimś płytkim Harlequinem. Już po kilku stronach wciągnęła mnie ta historia, będąca mieszanką romansu i sensacji. Polecam.

Tak zwana polska telenowela. Wrzucić do wora wszystko, potrząsnąć i voila - mamy książeczkę.
Dobrze napisana, ale fabuła to jakiś horror.

Debiut polskiej pisarki Meg Adams, który mi przypadł do gustu.
Nie jest to żaden tani erotyk. Mamy do czynienia z romansem i wątkiem sensacyjno - kryminalnym. Świetnie napisana książka.
Bardzo polecam.

Dyskusje