Lhotse 1974

Okładka książki Lhotse 1974
Tadeusz Piotrowski (himalaista) Wydawnictwo: Stapis Seria: In memoriam Tadeusz Piotrowski literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
In memoriam Tadeusz Piotrowski
Stapis
2017-01-01
2017-01-01
wspinaczka góry literatura górska himalaizm Lhotse Himalaje

Świetne zdjęcia, cudowne wspomnienia jednej z wypraw, w której brał udział Tadeusz Piotrowski. Cała seria albumów zasługuje na wyróżnienie, a żona Tadeusza Piotrowskiego, Pani Danuta, na nieustanne ukłony za świetnie wykonaną pracę.

Świetne, świetne zdjęcia. Tak się już, niestety, nie fotografuje. I historia, pierwszy raz człowiek staną, zimą, powyżej ośmiu tysięcy metrów.

Dodaj cytat z książki Lhotse 1974