Lhotse 1974

Tadeusz Piotrowski (himalaista) Wydawnictwo: Stapis Seria: In memoriam Tadeusz Piotrowski literatura podróżnicza
Stapis
wspinaczka góry literatura górska himalaizm Lhotse Himalaje
literatura podróżnicza
In memoriam Tadeusz Piotrowski
wspinaczka góry literatura górska himalaizm Lhotse Himalaje

Świetne zdjęcia, cudowne wspomnienia jednej z wypraw, w której brał udział Tadeusz Piotrowski. Cała seria albumów zasługuje na wyróżnienie, a żona Tadeusza Piotrowskiego, Pani Danuta, na nieustanne ukłony za świetnie wykonaną pracę.

Świetne, świetne zdjęcia. Tak się już, niestety, nie fotografuje. I historia, pierwszy raz człowiek staną, zimą, powyżej ośmiu tysięcy metrów.

• Góry
  • 5. TO CO BY TU TERAZ...
  • MAM
  • Literatura górska na świecie