P.S. Wciąż cię kocham

Nominacja w plebiscycie 2019
Jenny Han Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: O Chłopcach (tom 2) Seria: Young literatura młodzieżowa
P.S. I Still Love You
Matylda Biernacka
Young
literatura młodzieżowa romans
Inne

Według mnie ta część jest najlepsza z całej serii, szybko i przyjemnie się ją czytało.. Całkiem fajna młodzieżówka1

Gdy rok temu przeczytałam pierwszą część tej trylogii młodzieżowej to bardzo przypadła mi ona do gustu. Polubiłam siostry Song, luzacką Chris, nieporadnego ale kochającego ojca, ginekologa. Cała ta opowieść była niczym sen . Ktoś wysyła lista, zdobywa się zainteresowanie swojego crusha a na końcu jesteście razem i Twój świat się zmienia. Wyciąga Cie on z domu i już nie jest...

Ta historia jest bardzo lekka, a wręcz przesłodzona przez to miałam wrażenie, że nic się w niej nie dzieje, wszystkie problemy bohaterów i zwroty akcji wydawały się takie bez znaczenia jakby nic nie wnosiły do całej historii. Nie wiem jak to się stało, ale ta książka poszła jakoś w złą stronę i zrobiła się z tego telenowela podobna do tych co ogląda moja babcia. Nagle...

Swoją lekturę serii "Do wszystkich chłopców..." zaczęłam od obejrzenia filmowych adaptacji Netflixa. Na początku wyjawię więc najważniejszą informację dla osób rozważających przeczytanie jej po seansach: tak, książki różnią się dosyć znacząco zarysem fabuły i przez to relacjami postaci.

A teraz będą prawdziwe spojlery, zarówno książek, jak i filmów.

Z plusów tej książki...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka dla nastolatek ja już nastolatką nie jestem ale bardzo mi się podobała,przeurocza czyta się bardzo szybko chociaż część pierwsza bardziej przypadła mi do gustu 😊

Druga część jest na pewno lepsza niż pierwsza.Szczerze polecam

Taka sama jak i pierwsza cześć fajna i lekka

Kolejna bardzo udana książka z tej serii! Lekko, przyjemnie, ale nie pusto! Polecam

Zachwycona pierwszą częścią cyklu od razu sięgnęłam po drugą. W większości kontynuacje romansów dla nastolatków są nudne i żmudne, ale druga część cyklu o chłopcach jest tak samo fajna jak pierwsza.

Muszę stwierdzić, że po przeczytaniu kontynuacji rozterek sercowych naszej słodkiej Larry Jean stwierdzam, że poprzednia część była zabawniejsza. Dla mnie dialogi między Covey a Peterem Kavinskym, te ich przekomarzania i złośliwości wygrały pierwszy tom. W drugim natomiast zrobiło się poważniej. Czy to źle?🤔 No nie.😏 Do wszystkich chłopców... było bardziej cukierkowe,...

Dyskusje

2 019