Kup teraz - 15 ofert w cenie od 6.99 zł do 28.00 zł

Dzień za dniem

Patronat LC
David Levithan Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Każdego dnia (tom 3) Seria: #GOYOUNG literatura młodzieżowa
Someday
Każdego dnia (tom 3)
literatura młodzieżowa
Donata Olejnik
#GOYOUNG

Nie lubię niezrozumiałych zakończeń, a niestety tu się z takim spotkałam... Aczkolwiek daję 8, ponieważ ta seria ma potencjał, mimo tych pewnych, niezrozumiałych rzeczy.

Uważam, że ta książka jest niepotrzebną kontynuacją.

Masakra.
Trzeba się zastanowić o czym dokładnie chce się pisać. Jakie dokładnie tematy chce się poruszyć.
Końcówka też beznadziejna. Rhiannon chce robić na dwa fronty i to jest niby w porządku... A nie dowiedział się niczego nowego, i my także nie dowiadujemy się niczego nowego. Nie wiem po co ta część była pisana. A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

Ani trochę się nie zawiodłam. Książka trzyma poziom, ba, jest nawet lepsza od poprzedniczek. Historia jest napisana z perspektywy wielu bohaterów, co wyróżnia ją na tle dwóch poprzednich części. Świetnie wyjaśnia dalsze losy naszych głównych bohaterów, wywołując przy tym więcej uczuć, niż było to w serii do tej pory. W niektórych momentach mogłam poczuć autentyczny lęk,...

Bardzo płytka historia :/ szkoda, bo miała spory potencjał w 1 tomie.

Historia baaardzo młodzieżowa .BARDZO.
Ta opowieść śmiało mogła zamknąć się w jednej części. Druga opowiada już znaną nam historię, zmiana perspektyw w tym przypadku nic historii nie ujmuje ani nie dodaje. Trzecia część natomiast nie odpowiada na zadane pytania. Takie tam gdybania to każdy sobie może urządzać. Skok na kasę? Jeśli tak to bardzo nieudany.
Nie często tak się...

Jakoś nie mogłam się w nią wciągnąć ;) A jak już się wciągnęłam na całego, to okazało się, że ta część jest najbardziej dramatyczna ze wszystkich z tej serii :P Ale i tak mi się bardzo podobała ;)

Spodziewałam się czegoś więcej ale nie czuję rozczarowania. Książka po którą sięgnęłam z czystej ciekawości czy będzie tak dobra jak pierwsza część. Z początku akcja była dość przewidywalna i powtarzalna ale z liczbą stron wzrastała ciekawość. Długo zwlekałam aby przeczytać tą książkę i fakt nie jest to moja ulubiona książka do której będę wracać ale jest to coś innego, na...

"Robię coś, co każdy człowiek chciałby robić dla ukochanych osób – przeżywać za nie ból. Tyle że ja robię to dla kogoś obcego, kto nigdy się o tym nie dowie i nie będzie mógł tego docenić."

Jeśli jesteś fanem serii i czekasz na wyjaśnienie wielu wątków - z tej części niczego nowego się nie dowiesz. ALE, jeśli chcesz poczytać coś lekkiego, nacieszyć się miłością, która...

Na półkach: , , , , ,

Miałam co do tej książki dość spore oczekiwania. Myślałam, że sporo się wyjaśni, że będzie tutaj dość dużo zwrotów akcji i plot twistów. Jednak okazało się, że była to dość przeciętna kontynuacja.

Tak naprawde przez połowę książki mamy powtórkę z rozrywki z pierwszego tomu. Przez to trochę się nudziłam, bo jednak oczekiwałam czegoś zupełnie innego. W sumie dopiero pod...

• 2019
  • Chcę w prezencie