The Kissing Booth

Beth Reekles Wydawnictwo: Insignis Cykl: The Kissing Booth (tom 1) literatura młodzieżowa
Data 1. wydania:
2012-12-13
Insignis
The Kissing Booth
The Kissing Booth (tom 1)
literatura młodzieżowa
2018-07-07

Przeczytałam z ciekawości. W 1,5 godziny. Jest to opowieść o bardzo nabuzowanych
harmoniami nastolatkach zakrapiana seksem w bajkowej scenerii. Film dużo lepszy od tekstu. Jest to opowieść nie najwyższych lotów, ale też do tego nie pretenduje. Jeśli wierzyć informacjom medialnym to napisała to i samodzielnie opublikowała nastolatka. Książka jest napisana przez nastolatkę...

Według mnie książka jest duzo ciekawsza niż film.
Super książka młodzieżowa. Wciąga od pierwszych stron. Łatwo się Ją czyta.

Film jest moim ulubionym, mogę oglądać go bez znudzenia w kółko, ale książka jest mega słaba. Nie wspomnę, że historia książkowa z ekranizacją mają mało wspólnego. Nie wiem czy przeczytam kolejne, raczej sobie daruję.

Typowa amerykańska książka dla nastolatek. Najpopularniejszy chłopak w szkole, niezapomniane imprezy i wyjazd na studia, który rozdziela pare kochanków. Sięgnęłam po książkę z ciekawości, miałam ochotę na coś lekkiego i niewymagającego. No i takie to właśnie jest.

1921

Na półkach: , , , ,

Trzeba przyznać, że pomimo pewnich różnic fabularnych, film jest lepszy od książki.

1965

Na półkach: , , , , ,

Wiecie co? Zastanawiam się, czemu nastolatki uważają takie powieści jak "The Kissing Booth" za coś bardzo dobrego. Może i nie jestem w grupie docelowej, ale są lepsze książki dla młodzieży, naprawdę.
Dobra, przyznaję się, przeczytałam nie tylko z ciekawości, ale też i dla odmóżdżenia. To drugie wyszło całkiem nieźle, pierwsze też, co tu będę kłamać. Jednak spodziewałam się...

Po obejrzeniu filmu uznałam, że przeczytam książkę. Lekka i przyjemna jak film Netflixa. Dla osób lubiących przesłodzone romantyczne historie, osobiście należę do tego grona więc polecam :)

Bardzo słabo napisana. Jestem zdziwiona, że z takiej grafomanii dało się nakręcić przyjemny film o nastoletniej przyjaźni i miłości. Kino nie jest wybitne, bo nie takie miało być, ale sam film polecam w przeciwieństwie do książki. Elle z filmu zupełnie nie przypomina dziecinnej i wiecznie krzyczącej Elle z powieści. A to wielki plus.

179 / 2020

Bardzo przyjemna książka, choć film też jest magiczny. W książce natomiast mamy więcej scen z kochanym przez wszystkich Noah, który wygrywa w moich wyobrażeniach z tym z filmu. Cała historia jest po prostu urocza i idealna na wakacyjne wieczory. Dzięki tej książce można odkryć nowy wymiar słowa słodkość. Nie mogę się doczekać drugiej części.

Dyskusje

• 2018