Billy MillsNicholas Sparks Wydawnictwo: Albatros literatura piękna
literatura piękna
angielski
Michał Madaliński
miłość rodzina życie

Bardzo fajna książka. Nie jest to książka psychologiczna, ale w historia młodego Indianina pomaga czytelnikowi lepiej poznać samego siebie. Odkrywamy z nim tajemnicę szczęścia i uważam że zawiera ona dużo prawdy na ten temat.

Nie lubię oceniania książek przeczytanych w kawałku, dlatego przemęczyłam się i przeczytałam od deski do deski. Cóż.. kompletnie do mnie nie przemawia. Jestem przekonana, że nazwisko Sparksa zapisane na okładce to jedyny jego wkład w to "dzieło". Chyba tylko po to, żeby się lepiej sprzedawało. Co do samej książki: smutna, poruszająca, ale nudna i nieciekawa, napisana...

Smutna książka, bo opowiada o stracie bliskiej osoby. Ale mimo to jest wciągająca od samego początku, no i oczywiście warta przeczytania ;)

Książka dobra,szybko się czyta ale spodziewałam się czegoś lepszego😕

O tej książce mogę na pewno powiedzieć, że jest dziwna, nietypowa i oryginalna.
Jednak odczucia wobec niej mam mieszane.
Jest to coś na zasadzie "Sekretu" Rhondy Byrne, tyle tylko, że 'mądrości' uwięzione są w fabule. Przede wszystkim ten pseudoporadnik skupia się na poszukiwaniu 'szczęścia' i o tym jak je znaleźć, zdobyć i zawsze być szczęśliwym.
Prawie do mnie przemówiła,...

9/2018

Jest mega ciekawa, bardzo mi się podobała. Opisuje co potrzebne jest do osiągnięcia szczęścia w życiu. Pouczająca, fajnie opowiedziana historia z perspektywy Davida, który nie mógł się pogodzić ze śmiercią ukochanej siostry i postanowił odzyskać szczęście.

Sądząc po opiniach niewiele osób podziela moją niechęć do tej książki. Mimo tego, że naprawdę mocno identyfikowałam się z chłopcem (u mnie sytuacja odwrotna - to ja straciłam brata o imieniu Dawid i ja mam psa o imieniu Kora [w książce był Korak]) to irytowały mnie zalecane przez "nauczyciela" farmazony. Książkę można streścić w kilku zdaniach: Twoje szczęście zależy...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Czekałam na tę książkę bardzo długo, wreszcie się pojawiła. I teraz po przeczytaniu wiem, że warto było czekać.
Naprawdę piękna książka, ucząca jak żyć szczęśliwie. Jak zmienić swoje myślenie. Jak przez medytacje zmienia się nasze nastawienie.
Polecam każdemu! Z całego serca!

"KAŻDEGO RANKA OTRZYMUJESZ DWADZIEŚCIA CZTERY ZŁOTE GODZINY.
TO JEDNA Z NIEWIELU RZECZY NA ŚWIECIE, KTÓRE DOSTAJE SIĘ ZA DARMO.
ZA WSZYSTKIE PIENIĄDZE ŚWIATA NIE MOŻNA KUPIĆ ANI JEDNEJ DODATKOWEJ GODZINY.
CO ZROBISZ Z BEZCENNYM SKARBEM?
PAMIĘTAJ, ŻE MUSISZ GO WYKORZYSTAĆ, BO DOSTAJESZ GO TYLKO RAZ.
JEŚLI ZMARNUJESZ TE DWADZIEŚCIA CZTERY GODZINY,
NIC I NIKT NIE ODDA CI...

Dyskusje

• Chcę w prezencie