Milion cudownych listów

biografia, autobiografia, pamiętnik
Olga Siara
list choroba

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Papier jest cierpliwy, wszystko przyjmie

16 Link do recenzji

Młoda dziewczyna, która w obliczu własnych trudności wpada na pomysł dawania dobra i zyczliwosci innym. Ratuje tym siebie i tych, do których pisze listy. Bardzo ciekawa historia, prosty język, prawdziwa historia, bez patosu. Ciepło i dobro bije z tej książki. Ciekawa postać.

Na półkach: , , , ,

Nikt z nas nie wie jak potoczą się nasze losy. Nie wiedziała tego również autorka książki. Jej los potoczył się zupełnie w inną stronę niż myślała. Przez to co przeszła w swoim życiu udowodniła jak bardzo silną osobą się stała przez swoje przeżycia.

chociaż zawsze broniłam się od wszelkiego rodzaju biografii, ta książka zachwyciła mnie na początku swoją zwyczajnością. Opowiadała tę historię dziewczyna, która na pozór nie różniła się niczym od całej reszty.

Książka bardzo przyjemna, lekka i inspirująca.

Liczyłam na efekt wow,ale jakoś się zawiodłam...

Historie życia mogą być różne. Ciężkie, lekkie lub mieszane. A co jeśli jest gorzej i gorzej z małymi przebłyskami nadziei? Co jeśli nagle tracisz kontrole nad swoim życiem i nie widzisz już innego wyjścia jak tylko je zakończyć? Pamiętaj, że zawsze możesz napisać list. List, na który zawsze otrzymasz ciepłą odpowiedź. Polecam lekturę książki "Milion cudownych listów"...

Fantastycznie lekka, przyjemna, poprawiająca nastrój i spojrzenie na swoje życie. Jeżeli macie gorszy dzień, ta książka będzie super pomocą. Polecam każdemu, jeśli czytasz ten komentarz to życzę Ci wszystkiego dobrego i dużo zdrowia! ☺️

“Milion cudownych listów” dostałam w prezencie od mojego Męża w grudniu. Książka przez trzy miesiące przeleżała na stosie, czekając na swoją kolej. Żałuję, że kazałam jej tak długo czekać. To niezwykle emocjonalna opowieść o rodzinie, miłości, cierpieniu, marzeniach, chorobach i walce z własną psychiką. Autorka – Jodi Ann Bickley – to barwna postać, która pokazała, że można...

Bardzo pozytywna, dopiero w połowie zorientowalam sie, ze jest na faktach. Trochę chaotycznie się zaczyna, ale polecam gorąco, bardzo polubiłam autorkę, warto też odwiedzić jej stronę internetową

Jodi wyłania z otchłani rozpaczy pomysł na projekt, jakim jest napisanie listu do każdej osoby, która potrzebuje pocieszenia . Ta inicjatywa dodaje jej sił do codziennej walki z chorobą. Rozsyłanie życzliwości sprawia, że ta wraca do niej że zdwojoną siłą :)

Dyskusje

• Chcę w prezencie