Sierżant Kaszel rulez!

Eugeniusz Dębski Wydawnictwo: Wydawnictwo CM Cykl: Owen Yeates (tom 9) fantastyka, fantasy, science fiction
Wydawnictwo CM
fantastyka
Owen Yeates (tom 9)
fantastyka, fantasy, science fiction
fantastyka

Okładka książki Gladiatorzy Krzysztof Abramowski, Bartek Biedrzycki, Eugeniusz Dębski, Michał Gołkowski, Jarosław Grzędowicz, Alicja Janusz, Maja Lidia Kossakowska, Wojciech Kowalski, Magdalena Kozak, Tomasz Kołodziejczak, Wojciech Okrutny, Hubert Olkowski, Andrzej Pilipiuk, Marcin Podlewski, Michał Puchalski, Janusz Płonka, Magdalena Ratajczak, Arkady Saulski, Aleksandra Staniewska, Michał Śmielak, Michał Śmietana
8,0
Gladiatorzy Krzysztof Abramowsk...
Okładka książki Wizje alternatywne Andrzej Drzewiński, Jacek Dukaj, Eugeniusz Dębski, Jarosław Grzędowicz, Marek S. Huberath, Jacek Inglot, Mirosław Piotr Jabłoński, Krzysztof Kochański, Maja Lidia Kossakowska, Marek Oramus, Jacek Piekara, Andrzej Sapkowski, Jacek Sobota, Wojciech Szyda, Andrzej Ziemiański, Rafał A. Ziemkiewicz, Andrzej Zimniak, Maciej Żerdziński
6,9
Wizje alternat... Andrzej Drzewiński,...
Okładka książki Fantastyka Wydanie Specjalne 3(56)/2017 Desirina Boskovich, Maria Dunkel, Eugeniusz Dębski, Redakcja miesięcznika Fantastyka, Andrzej W. Sawicki, Shawn Speakman, Michael John Sullivan, Sam Sykes
6,2
Fantastyka Wyd... Desirina Boskovich,...

Egeniusz Dębski niby zapowiadał, niby wypuścił fragment do przeczytania na swojej stronie internetowej, ale czas mijał i nic się nie działo. Zacząłem powątpiewać... A jednak! 29 lat po wydaniu pierwszej książki z serii (która nie miała być serią) i 9 lat po ukazaniu się ostatniej części (podobno "Ostatniej przygodzie") pojawiła się kolejna powieść o Owenie Yeatesie.
To już...

• _Przeczytane w 2019
  • Fantastyka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Sierżant Kaszel rulez!