Rezyliencja. Jak ukształtować fundament spokoju, siły i szczęścia

Forrest HansonRick Hanson Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne poradniki
Resilient: how to grow an unshakable core of calm, strength, and happiness
Anna Sawicka-Chrapkowicz
GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Resilient: how to grow an unshakable core of calm, strength, and happiness
poradniki
Anna Sawicka-Chrapkowicz

Książka porusza wiele tematów, nad którymi każdy człowiek powinien się zastanowić, żeby lepiej funkcjonować w społeczeństwie. Trochę skupienia się na swoim wnętrzu, trochę na temat porozumienia się z innymi w bezprzemocowy sposób. Polecam.

Najlepiej nie czytać wszystkiego naraz tylko podzielić sobie w stałych odstępach czasu

Na przekór przeciwnościom.

Rezyliencja... cóż to takiego? :) W wielkim skrócie jest to umiejętność radzenia sobie z wszelkimi przeciwnościami losu. Tylko tyle - ale i aż tyle. Sztuka to niełatwa, godna podziwu i szacunku, o ile tylko jest stosowana w skuteczny, efektywny sposób. Rick Hanson poświęca jej tę książkę, nad którą to pozycją ZDECYDOWANIE WARTO się...

• Psychologia
  • Chcę w prezencie