Arcydzieło

Francine Rivers Wydawnictwo: Bogulandia, Szaron literatura piękna
The Masterpiece
Krzysztof Jasiński
Bogulandia, Szaron
Krzysztof Jasiński francine rivers arcydzieło powieść religijna powieść chrześcijańska powieści chrześcijańskie beletrystyka chrześcijańska
The Masterpiece
literatura piękna
Krzysztof Jasiński

Francine Rivers jak zawsze w formie. Fabuła wciąga, jest miłość, jest Bóg, i dobre zakończenie choć to nie było aż tak oczywiste.

Bardzo ciekawa, ale wolę inne książki Francine Rivers.

Książka budująca, ciekawa i gdyby nie wątek nauki o piekle, wielokrotnie powtarzany, a totalnie abiblijny i alogiczny, to byłoby 10/10

Powieść Francine Rivers z pewnością będzie dla mnie ważną książką, bo podczas jej czytania diametralnie zmieniła się moja sytuacja życiowa. W pewnym stopniu utożsamiałam się z Grace i starałam się czerpać od niej siłę na walkę z przeciwnościami losu. Książka ta dała mi dużo wiary w siebie i swoje możliwości oraz pokazała, że z Bogiem łatwiej jest podejmować pewne decyzje i...

Książki Francine Rivers zawsze czytałam z wielką przyjemnością i tak było i tym razem. Autorka ponownie porusza trudne tematy, ale potrafi zrobić to w taki sposób, który przynosi ukojenie i nadzieję... że mimo wszystko nie jesteśmy pozostawieni w życiu sami sobie. Polecam!

Ta ksiązka to naprawdę DUCHOWE arcydzieło. Widać, że autorka poświeciła mnóstwo czasu na zapoznaniem się z problemem dzieci w rodzinach zastępczych. Historia jest napisana naprawdę niesamowicie lekko. Przyjemnie się czyta ale cięzka prawda dociera do serca. Polecam gorąco.

Z wielką niecierpliwością i zainteresowaniem sięgnęłam po najnowszą książkę jednej z moich ulubionych autorek! Jest to opowieść o dwojgu poranionych życiowo ludzi, których los pewnego dnia nawzajem stawia na swojej drodze. Piękna historia o wierze, nadziei i miłości, o tym, że tylko w Bogu możemy uzdrowić rany z przeszłości i odnaleźć pełnię naszego życia. Serdecznie...

Francine Rivers znowu mnie zaskoczyła. Taki byłem pewien, że dokładnie będę wiedział o czym będzie książka. Okazało się, że znowu potrafiła mnie zaskoczyć i dać piękną opowieść, której dalszy ciąg stawał się moimi snami. Polubiłem Romana i Grace mimo, że na początku ich nie rozumiałem.
W notce na okładce przeczytałem, że jest to książka o dwóch poranionych duszach. Im...

Kolejna piekna powiesc Rivers. Polecam.

Dyskusje

• 2019