Ścigany

Okładka książki Ścigany
Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Znak Literanova Seria: Między słowami literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Między słowami
Znak Literanova
2018-09-05
2018-09-05

więcej Więcej

Porzucam, szkoda mi czasu, a to nie moja bajka....

Ksiaxka mnie zaskoczyła. Spodziewałam się czytadła do snu a tymczasem ze snu nici, gdyż fabuła tak mnie porwała, ze zarwałam noc aby doczytać do końca 🔥🔥🔥

Całość w porządku. Fajna historia, ciekawy wątek.
Dziwne zakończenie i trochę mam mieszane odczucia w związku z tym.

Szybko się czyta, ale jakoś fabuła dziwnie znajoma z filmu o takim tytule??? Ciekawe czy to tylko mnie się tak kojarzy?

Książka lekka, czyta się dobrze i szybko , ale fabuła moim zdaniem trochę przesadzona. Miałam wrażenie jakby autorkę za bardzo poniosła fantazja.

"Ścigany" przepis :
- weź "365 dni"
- wsadź wątek kryminalny
- posyp absurdalnie dużą dawką absurdu
Ta książka to istna parodia, której momentami nie dałem rady przeczytać bez żygo-miednicy. Poziom obrzydzenia niektórymi scenami sięgnął u mnie zenitu. Nie wiem dla kogo ten twór jest przeznaczony i wolę nie wiedzieć ...
Nie polecam nikomu

Ta książka dostarczyła mi wielu wrażen.

Na półkach: , , , , , , , , , , , ,

Fajna propozycja. Ponad 300 strong pochłania się migiem. Akcja ma takie tempo , że nie wiadomo kiedy się kończy książka.

Bardzo dobrze się czyta, a to zaleta książek w których kryminał łączy się z wątkiem miłosnym.
Może przez to książka bardziej dla kobiet
Dobra na leżak , do pociągu lub na wieczór

Zdaję sobie sprawę, że książka nie jest arcydziełem współczesnej literatury, jednak i takie książki mogą umilić kilka wieczorów i spowodować, że na chwilę oderwiemy się od codziennych trosk i zmartwień. Historia Danki i Huberta wciąga od pierwszych stron, nie ma czasu na nudę, oboje po przejściach i pewnego dnia ich ścieżki się spotykają a w tle zamach, polityka i wiele...

1 228
  • 2018