Trzy życzenia

Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Znak Literanova Cykl: Seria mazurska (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Znak Literanova
literatura polska
Seria mazurska (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

Kocham serię mazurska od pierwszego tomu! Książka jwst świetna odskocznia od kryminałów. Ładuje pozytywnym myśleniem i chęcią do życia. Opisując historię zwyczajnych ludzi ich problemy, miłości i zycie codzienne.
Polecam!

Kolejna część sagi. Nie zawiodłam się.

wzruszająca

Wzrusza, wciąga, zaskakuje. Tak krótko można opisać powieść Katarzyny Michalak. Kolejna część serii mazurskiej zabiera nas w świat pełen życiowych rozterek, ale też radości i wzruszeń. Bohaterowie, a każdy inny i niepowtarzalny, mierzą się z trudnymi przeciwnościami losu. Czasem jest błogo, ciocia Jadwinia jest naprawdę dobrą duszą! :) czasrm przewidywalnie, czasem z...

Cudowna, pełna wzruszeń 4. część mazurskiej sagi. W dworku Marcinki pojawia się Natalia oraz Damian z młodszą siostrą. Oboje są niezadowoleni bo chcieli być sami. A tu zjeżdża się całe towarzystwo: Sodarow z Magdą i Nataniel z Zosią i córeczkami. Damian zaprzyjaźnia się z Natanielem a i dla Natalii ma cieplejsze słowo. Zosia jest w zagrożonej ciąży. W wigilię Sodarow i...

poruszająca !

Kolejna z serii mazurskiej. Może trochę naiwna, ale chwytająca za serce i dobrze się czyta. Trochę jakby więcej w tym tomie ducha Mazur, a głównie za sprawą cioci Jadwigi i jej dworku.
Biorę się za kolejną część.

Dostałam pod choinkę. Przeczytałam. Nic nie wniosła do mojego życia. Takie sobie pospolite czytadło dla osób, które czekają tylko na szczęśliwe zakończenia.

Na półkach: , , , ,

Powiem tak ,na książki Pani Katarzyny trzeba mieć odpowiedni humor.
Ja niestety nie trafiłam na ten odpowiedni,choć miło mi było spotkać się z bohaterami z poprzednich tomów . Wściekałam się na to ,że znów dałam się wciągnąć w tę pułapkę.Opisana tutaj historia była tak przesłodzona i tak pełna dziwnych zbiegów okoliczności,że aż czasami mdliło.W jednym miejscu spotyka się...

Po raz kolejny się nie zawiodłem. Wspaniała książka o wybaczaniu oraz dawaniu drugiej szansy a także bardzo życiowa podczas której nasuwają się refleksję oraz przemyślenia. To także piękna książka o spełnianiu marzeń. Marzenia sie spełniają wystarczy tylko w nie uwierzyć. Po raz kolejny jestem bardzo miło zaskoczony.
Polecam

Dyskusje