Dzisiaj śpisz ze mną

Anna Szczypczyńska Wydawnictwo: Filia literatura obyczajowa, romans
Filia
literatura polska rodzina wybory konsekwencje odpowiedzialność zakochanie miłość marzenia szczęście
literatura obyczajowa, romans

Oficjalne recenzje i

A podobno kocha się tylko raz

[ 1 ] Link do recenzji

taka sobie ta ksiazka opisująca zycie codzienne czyta sie szybko ale nic po za tym

Jak większość, po książkę sięgnęłam, bo lubię bloga PannyAnny.
Czyta się dobrze, książka jest lekka i dobrze wchodzi. Raczej dla kobiet. Napisana w przystępny, miły dla oka sposób.
Coś do przeczytania, spędzenia miłych chwil i raz wystarczy. Raczej do niej nie wrócę, z całą sympatią dla p. Ani.
Jestem czytelniczką bloga od kilku lat, nie sposób było nie zauważyć...

Świetna książka. Lekko się czyta, idealna na jesienne wieczory dla zmęczonej matki :)

Heh, no nie jest to dobra książka. Językowo w porządku, niestety fabuła do mnie nie trafiła. Nie podobało mi się ani to co się działo w książce ani niektóre sceny. Początek jest też chaotyczny, trudno mi było się połapać, czy mówimy o teraźniejszości czy o wydarzeniach z przeszłości. Można przesłuchać/przeczytać, ale niewiele to wniesie.

Żałuję wydanych 10zł na nią. Totalnie nie da się wciągnąć w fabułę, są wątki które nie są z niczym powiązane ani nic nie wyjaśniają, zupełnie z tyłka wzięte. Nie warto tracić czasu

Książka lekka i szybko się czyta. Temat i sam pomysł dość ciekawy...rutyna, która wkrada się chyba w każdy związek. Dodatkowo to, że nie doceniamy tego co mamy. Zawsze czegoś brakuje. Koniec książki zbyt szybko napisany, aczkolwiek na swój sposób daje do myślenia...

"Na wszystko jest czas i miejsce, a poszczególnych elementów nie można dowolnie przestawiać. Jeśli coś nie...

Lekka książka dla kobiet/ dziewczyn. Szybko się czyta. Nie porwała mnie jednak historia.

Główna bohaterka jest szczęśliwą żoną i matką. Ale czy na pewno? Kiedy w jej pracy pojawia się młody, przystojny nowicjusz, budzi w niej stłumione pragnienia.
Trafiając na powieść @pannaannapl miałam czuja, że spotka mnie tu coś ciekawego. Czy pozwolenie sobie na chwilę słabości będzie tylko jednorazowym wyskokiem? A co z rodziną? 💔 "Dzisiaj śpisz ze mną" to rozważania o...

Książkę kupiłam ponieważ blog autorki jest moim zdaniem jednym z najlepszych jakie czytam. Autorka jest rowniez postacia, ktorą lubię, a jej tresci doceraja do mnie. Warto podkreslic, ze sama autorka to osiba bardzo oczytana, doceniajaca dobra literature ( co z reszta widac w jej ksoazce również), często przygotowuje recenzje innych książek, bardzo trafne i ciekawe....

Lekka, babska książka. Każda kobieta odnajdzie w głównej bohaterce siebie. Niezależnie czy ma się męża, dzieci czy jest się w stałym związku od lat. Rutyna jednak robi swoje a książka pozwala na chwilę odskoczni, zapomnienia. Można pomyśleć co by było gdyby...gdybym to ja spotkała Janka na swojej drodze 😉 Czekam na kolejne powieści Ani.

Dyskusje

• 2018