Dzisiaj śpisz ze mną

Anna Szczypczyńska Wydawnictwo: Filia literatura obyczajowa, romans
Filia
literatura polska rodzina wybory konsekwencje odpowiedzialność zakochanie miłość marzenia szczęście
literatura obyczajowa, romans

Recenzje oficjalnych recenzentów i

A podobno kocha się tylko raz

1 Link do recenzji

Główna bohaterka jest szczęśliwą żoną i matką. Ale czy na pewno? Kiedy w jej pracy pojawia się młody, przystojny nowicjusz, budzi w niej stłumione pragnienia.
Trafiając na powieść @pannaannapl miałam czuja, że spotka mnie tu coś ciekawego. Czy pozwolenie sobie na chwilę słabości będzie tylko jednorazowym wyskokiem? A co z rodziną? 💔 "Dzisiaj śpisz ze mną" to rozważania o...

Książkę kupiłam ponieważ blog autorki jest moim zdaniem jednym z najlepszych jakie czytam. Autorka jest rowniez postacia, ktorą lubię, a jej tresci doceraja do mnie. Warto podkreslic, ze sama autorka to osiba bardzo oczytana, doceniajaca dobra literature ( co z reszta widac w jej ksoazce również), często przygotowuje recenzje innych książek, bardzo trafne i ciekawe....

Lekka, babska książka. Każda kobieta odnajdzie w głównej bohaterce siebie. Niezależnie czy ma się męża, dzieci czy jest się w stałym związku od lat. Rutyna jednak robi swoje a książka pozwala na chwilę odskoczni, zapomnienia. Można pomyśleć co by było gdyby...gdybym to ja spotkała Janka na swojej drodze 😉 Czekam na kolejne powieści Ani.

Bardzo fajna, życiową i lekka książka

Jaka irytująca książka i główna bohaterka plus do tego autorka, która zdaje się pochwalać zdradę. Phi, przecież nic się nie stało, trochę seksu z młodszym i wracamy do starego męża, który o niczym nie musi wiedzieć. Do tego wszystkiego szczegółowo opisany wątek, który tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia dla fabuły. Naprawdę nie ma powodu, by czytać to coś.

Książka bez większego szału. Czytając ją nie czułam niczego szczególnego nie wciągnęła mnie tak jak potrafią to zrobić inne.

Kupiłam, przeczytałam na wdechu , z pewnością sięgnę po kolejne książki Pani Anny.

Miła książka do przeczytania w weekend.

Dramat. Dramatycznie płytka, dramatycznie pusta. Główna bohaterka wraz ze swoim ubogim światem wewnętrznym wywołują masę westchnień, nie mylić z uniesieniami. Fabuła słaba, końcówka napisana na szybko, czuć zmęczenie materiału. Strata czasu. Dziwi, ze ktoś to wydaje.....

Zaskakująca powieść. Ja lubię takie, o których, gdy skończę czytać, jeszcze mogę "chwilę" pomyśleć. Narracja poprowadzona jest w specyficznej konwencji retrospekcji i mieszania przeszłości z teraźniejszością. Ładny język. Bardzo wiele emocji, uczuć u namiętności.
Interesujący jest wątek, który jest niejako tłem do powieści. Autorka wspomina wiele ciekawych dzieł...

Dyskusje

• 2018