Karminowe serce

Patronat LC
Dorota Gąsiorowska Wydawnictwo: Znak Literanova Seria: Między słowami literatura obyczajowa, romans
Znak Literanova
literatura obyczajowa, romans
Między słowami

leka w czytaniu po ciezkim dniu tylko mozna było dodać epilog co dalej z bohatreramij ale mimo to polecam

Przyjemna książka na zimowe wieczory aczkolwiek dla mnie przewidywalna. Jeżeli ktoś lubi ciepłe i przyjemne obyczajówki to polecam. Reszta pewnie będzie znudzona.

Cudna książka na czas rekonwalescencji. Nie odrywałam sie od niej.

Książkę bardzo przyjemnie mi się czytało, wciągająca fabuła. Polecam opowieść obyczajową lekko słodka ale na zimne wieczory w sam raz.

Laura Adamowicz postanawia zmienić swoje życie. Za namową mamy kupuje stary, drewniany dom w Bukowej Górze, remontuje go i wyprowadza się z Warszawy. Przed czym tak naprawdę ucieka? Dlaczego ostatnie sześć lat jej życia było takie trudne? Czy w nowym otoczeniu odnajdzie upragniony spokój i szczęście? Jak potraktują ją miejscowi? Kto jej pomoże, a kto będzie czekał, by jej...

Nie moje klimaty. Przeciętna i nudna.

Bardzo ciepła i przyjemna książka. Powieść jest pełna optymizmu. Wspaniali bohaterowie , których bardzo polubiłem. Ciepła atmosfera panuje w tej książce. Zgadzam się ze stwierdzeniem , że złamane serce kocha mocno i podwójnie.
Polecam

Laura przeprowadza się do domku w podkrakowskiej Bukowej Górze. Zaprzyjaźnia się z ludźmi statąd, wspiera. Swoje serce ma jednak zamknięte, przeszłość nie pozwala jej się zaangażować.
Momentami przydługa

Historia Laury jest bardzo ciekawa,ale moim zdaniem autorka za bardzo skoncentrowała uwagę czasie teraźniejszym i celebrowanou picia kawy zamiast na opisie przeżyć bohaterki w przeszłości.

To moja druga książka tej autorki i na pewno nie ostatnia.
Bohaterką opowieści jest Laura, która kupuje domek w położonej pod Krakowem Bukowej Górze i tam przeprowadza się z Warszawy. Remont domu wykonuje lokalny przedsiębiorca Piotr, z którym Laura się zaprzyjaźnia. Drugą poznaną osobą zostaje Michałek, chłopiec z zespołem Downa spotkany na spacerze. Laura odwozi go do...

Dyskusje

• 2019