Horse Club. Wielki sekret

SCHLEICH®
Ameet
2018-01-01
2018-01-01

"Horse Club. Turniej marzeń" Tym razem przyjaciółki znajdują się w nowej sytuacji. Hannah, Sofii, Lisy oraz Sarah zawsze są sobie wierni i pomocni, przyjaźń dla nich jest najcenniejsza. Lisa i jej ukochany koń Storm przygotowują się do nadchodzącego turnieju jeździeckiego. Nie jest to proste zadanie, wręcz przeciwnie. Lecz Lisa ma swoje przyjaciółki, które zawsze jej pomogą i podtrzymają na duchu. Bohaterka ma ciężki orzech do zgryzienia, gdyż jej rywalką jest Tori, która też jest wspaniałym zawodnikiem. Kto zwycięży w turnieju? Tego musicie się sami dowiedzieć sięgając po publikację. Czytając lekturę dowiecie się jak wspaniałym darem jest przyjaźń.

• Dzieciaki
  • Serie