Quinn

D.B. Reynolds Wydawnictwo: ImaJinn Books Cykl: Vampires in America (tom 12) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
ImaJinn Books
Quinn
Vampires in America (tom 12)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Choć warta polecenia bo ukochane wampirki, dla mnie jak słabsza z całej serii.

Przeczytałam całą Sagę aż do tego tomu. Szczerze polecam ją każdemu kto lubi takie klimaty. Saga fajnie się rozwija, każda historia jest inna i po okruszkach prowadzi nas do przodu. Każdy bohater jest innym typem człowieka, a Wampiry oczywiście wszystkie są aroganckie ;). Dodatkowe ksiażki pieknie uzupełniają to czego sami się nie domyślimy. Czekam na dalsze losy tej...

Kolejny tom mojego ukochanego cyklu:) Rewelacyjny paranormal romans. Ocena z pewnością subiektywna. Jest to bardzo lekka powieść o miłości, zdawałoby się niemożliwej, między potężnym wampirzym lordem i młodą zabójczynią wampirów. Jednak Quinn i Eva, jak to w romansach bywa, chyba poradzą sobie z przeciwnościami losu. Fanom cyklu szczerze polecam:)

Jak zawsze dobrze się bawiłam przy czytaniu, chociaż ta wojna już jest zbyt długa... zapowiedź kolejnej części jest intrygująca, mam wrażenie że w końcu możemy dostać coś troszkę innego :)

Czy 12 tom z serii może się okazać równie dobry jak poprzednie?

Muszę przyznać, że nie przepadam za długimi tasiemcami, które trwają i trwają. Większość moich doświadczeń jest negatywna, ponieważ ciekawe tematy zostają wyczerpane i dalsze części pisane są moim zdaniem na siłę.
Sięgając po kolejny tom z serii Vampires in America nie miałam wielkich oczekiwań, JEDNAK PO RAZ...

• 2019
  • Fantastyka
  • 2020
  • Cykl: Vampires in America ★ (d)
  • Wamps
  • -Ebook