Lawless

T.M. Frazier Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: The King (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
The King (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Justyna Yiğitler
przeszłość wspomnienia romans miłość uczucia pomoc obietnice ocalenie

111/21 dobrze napisana szybko się czyta chociaż nie podobała mi się tak jak historia Kinga, może to nie do końca moja bajka. Do przeczytania Ok, ale nie sądzę że będę o niej pamiętać.

Ooo mega. 9/10
Czyta się rewelacyjnie. Fabuła trzyma w napięciu. Wątek główny rewelacja. Autorka potrafi utrzymać poziom. Wciąga, od pierwszych stron, tak że nie można się oderwać. Warto , naprawdę warto poświęcić czas (i rodzinę ;P) dla całej serii. Po prostu mega.

Kolejna dobra część serii o niebezpiecznych chłopcach. Schemat trochę podobny do poprzedniej części King, również akcja nieco przewidywalna, ale mimo to czytało się fajnie.

Historia Beara mile mnie zaskoczyła. Przyjemnie się czytało, a kolejna część jest jeszcze lepsza. :)

Główni bohaterzy są fajni, książka napisana przyjemnie, ale nic nie mogę powiedzieć dopóki nie przeczytać 2 części!

Bear - jeden z bliskich przyjaciół Kinga. Kiedyś należał do klubu, otaczało go sporo ludzi , a teraz jest zagubiony. Kiedy jego jedynym sensem w życiu jest zatracenie, któremu się oddaje bez końca, nagle pojawia się ona. Dziewczyna o różowych włosach. Dziewczyna z przeszłość, która poznał jako niespalna jednostalotke. Teraz po siedmiu latach to młoda kobieta.. kobieta,...

Dobra część.

Bardzo podobały mi się okoliczności poznania głównych bohaterów. Sama w sobie słowność Beara też mnie ujęła.
Thia to bardzo skrzywdzona przez życie i najbliższych młoda dziewczyna, która poszukuje pomocy u kogoś, kto obiecał ją jej przypadkiem kilka lat wcześniej. Bear to typ macho o gołębim sercu.
Mankamentem jest to, że historia nie kończy się na jednym tomie.

Ta część zrobiła na mnie wrażenie, ciekawa historia dziewczyny i powrót Miśka super. Szkoda, że są te same błędy co w poprzednich jak przylapanie na "zdradzie", ale bardzo ciekawa historia.

"Lawless" T. M. Frazier to kolejna część cyklu The King opowiada o losach trzeciego z niebezpiecznych muszkieterów, odzianego w skórzaną kamizelkę. Bear jest członkiem... mój błąd, był członkiem Beach Bastards. Po dramatycznych wydarzeniach, w których stracił przyjaciela ucieka od otaczającej go rzeczywistości i stara się odnaleźć sens istnienia, albo przynajmniej ukoić...

1 120
  • 2018