Książę w wielkim mieście

Emma Chase Wydawnictwo: Filia Cykl: Royally (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Royally Screwed
Royally Screwed
Royally (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Agnieszka Dyrek

Nie sądziłam, że ta powieść może być tak porywająca i ciekawa w każdym calu. Książę jest absolutnie czarujący, a przez cały czas czytania tej historii czuje się zapach ciast Liv. Ta powieść jest niezobowiązująca ale jednocześnie tak magiczna, że czytając ją ma się serduszka w oczach a przy okazji uśmiech na twarzy. Zdecydowanie idealna lektura na pierwsze letnie wieczory.

Ach....i żyli długo i szczęśliwie....koniec..
Romantyczna, przesłodzona i przepełniona erotyzmem powieści doskonale wpisująca się w kanony współczesnej literatury erotycznej.

Jest to pierwszy tom serii'' Royally"

Składa się on z 4 tomów ,z czego 3 ukazały się już w Polsce.
Tom pierwszy opowiada historię następcy tronu i zwykłej ubogiej amerykanki.

Słodka bajka wzorowana na''Kopciuszku" ?? Raczej obrzydliwy erotyk w wydaniu papierowym😒😒😒.

Niestety nic z tych rzeczy:(:(:(:( (jest to obrzydliwa,wulgarna i infantylna powieść)!!!!!!
Nie wiem czy...

'Olivio, prosiłaś o ostrzeżenie, zatem oto ono: jadę do ciebie, kochana.' >>>
Nicky jest tak bardzo kochany i słodki To jest taka książka, żeby się zasłodzić. Ja zawsze lubiłam takie bajki, więc dla mnie mega
Akcja z ciastem na początku mnie bardzo rozbawiła

Bardzo fajne romansidło zabawna, smutna, wzruszająca opowieść którą większość kobiet chciałaby przeżyć. Koniec jest zaskoczeniem ale po przemyśleniach nawet może być choć wolałaby inne.

Bardzo dobry romans/erotyk. Zobaczymy jak bedzie z kolejnymi czesciami.

Przyjemna lektura na odmóżdżenie. Najlepsza z całej serii.

Książka jest przyjemna,lekka i szybko się ją czyta.
Nicholas i Olivia są według mnie zabawni a ich dialogi czasami rozśmieszają.
Romantyczna? Według mnie zdecydowanie tak! Seks jest ale jest tak delikatny, że się go nawet nie odczuwa za to przeważa historia bohaterów.
Książę i zwykła dziewczyna 😍😍😍 No bo jaka kobieta która jako mała dziewczynka nie marzyła o swoim księciu??...

Książka fajna może nie z typu WOW ale warta przeczytania . Historia miłosna z mezaliansem, wracająca uwagę na obłudę i sztywne zasady panujące w wyższych sferach ale dajace nadzieję i wiarę że miłość nie jest zależna od pozycji społecznej. Polecam zwłaszcza miłośniczkom romantyzmu 😍

Emma Chase dla mnie w tym momencie, to już jest marka, po którą mogę sięgnąć bez żadnych obaw. "Książę w wielkim mieście" to bez wątpienia coś innego. To nie jest zwyczajny romans, mamy tu doczynienia z rodziną królewską, co zdecydowanie nadaje powieści charakter bajkowy. Każda z nas może cofnać się do lat dzieciństwa, kiedy dłużyłyśmy się w jakimś księciu. Momentami może...

Dyskusje

1 353