Korona kłamstw

Okładka książki Korona kłamstw Pepper Winters
Okładka książki Korona kłamstw
Pepper Winters Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Truth and Lies Duet (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Truth and Lies Duet (tom 1)
Crown of Lies
Wydawnictwo Kobiece
2019-01-23
2019-01-23
2017-01-31
Emilia Skowrońska
tajemnice napad obrońca kłamstwa seks pożądanie fortuna przeszłość dominacja kontrola miłość

Początek mi trochę zgrzytał, nie do końca potrafiłam się w nim odnaleźć, ale potem akcja popłynęła już wartko i ekscytująco... Świetna książka, od której ogromnie ciężko się oderwać, przeczytałam ją w tempie błyskawicznym.

Na upartego mogłabym się doczepić do paru drobiazgów, ale nie warto, bo książka tak czy siak jest rewelacyjna i ogromnie ją polecam ;)

Dobra obyczajówka,ciekawie skonstruowana,wartka akcja i trzyma w napięciu.
Świetnie się czyta,czytałam z przyjemnością.

Dobra obyczajówka,ciekawie skonstruowana,wartka akcja i trzyma w napięciu.
Świetnie się czyta,czytałam z przyjemnością.

Romans z wątkiem sensacyjnym. Trochę nierealne są niektóre wątki, ale takim historiom trzeba to po prostu wybaczyć ;) Polecam również drugą część.

Bogata dziedziczka fortuny i bezdomny chłopak. Czy to ma prawo się udać? Elle przez trzy lata nie może zapomnieć o chłopaku, który uratował ją przed gwałtem w ciemnej uliczce, a potem przeżyła z nim swój pierwszy pocałunek. Po tych trzech latach poznaje przypadkowo Penna, bogacza, który daje jej niemoralną propozycję. Co się za tym kryje, przeczytajcie sami.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niezła książka! Przede wszystkim podobało mi się tempo jakie zostało narzucone w tej historii. Nie było niepotrzebnego przeciągania wszystkiego. Noelle żyje od małego w złotej klatce, a po śmierci matki ta klatka wokół niej jeszcze się zacieśniła. Ma kochającego ojca, który jednak nie do końca przywiązuje uwagę do tego by jego córka, jego oczko w głowie miało chociaż względnie normalne życie. Niestety dla niego - Interesy przede wszystkim. Elle nie jest jak każda nastolatka, kiedy jej rówieśnicy imprezują, zakochują się ona zarządza firmą wartą miliony dolarów. Elle w swoje 19 urodziny wymyka się z firmy by móc chociaż przez chwilę poczuć się jak normalna dziewczyna zostaje napadnięta i mało nie zgwałcona, na ratunek przybywa tajemniczy bezdomny mężczyzna. Między tą dwójką od razu iskrzy. Mijają trzy lata od tamtego wydarzenia, a Elle nie przestaje myśleć o tajemniczym wybawicielu. Wtedy na horyzoncie pojawia się Penn Everett przystojny, bogaty i arogancki mężczyzna, którego młoda kobieta nie lubi, łączy ich jednak pożądanie. Postać Penna chwilami jest bardzo irytująca i ma niektóre wręcz nierealne zachowania, ale cóż? To jest w końcu książka. Bardzo podobał mi się sposób przedstawienia Elle jako silną, niezależną kobietę, a nie kolejną taką ciepłą kluchę, która nic nie potrafi zrobić sama. Autorka też w ciekawy sposób robi cały czas nawiązania do przeszłości, wprowadzając trochę tajemniczości do tej historii. Zakończenie zostawiło mnie w lekkim szoku. Ciekawa jestem, co wydarzy się w drugim tomie, po który sięgnę niebawem.

36/2021

CZY POTRAFISZ DOSTRZEC PRAWDĘ WŚRÓD TYCH WSZYSTKICH KŁAMSTW?

Nowa seria autorki Potworów z ciemności.
1 tom serii Duet.
Wciągająca od pierwszych stron.
Historia Elle, która nigdy nie miała prawdziwego dzieciństwa, bo została wychowana na spadkobierczynie fortuny swojego ojca.

36/2021

CZY POTRAFISZ DOSTRZEC PRAWDĘ WŚRÓD TYCH WSZYSTKICH KŁAMSTW?

Nowa seria autorki Potworów z ciemności.
1 tom serii Duet.
Wciągająca od pierwszych stron.

Muszę przyznać, że po tej autorce spodziewałam się czegoś więcej niż tylko przewidywalnej historii i dobrego pióra. Książka była dobra, przyjemnie się ją czytało, ale nie porwała mnie zbytnio. Z czasem zapewne o niej zapomnę, choć nie jest najgorszą z pozycji jakie czytałam w tym roku i bardzo daleko jej do tego tytułu. Nie żałuje poświęconego na nią czasu i mimo wszystko polecam.

Przewidywalna i nieco nudna książka. Ledwie dotrwałam do końca.

Przewidywalna i nieco nudna książka. Ledwie dotrwałam do końca.

Książka mnie nie porwała. Nie czytało się źle, bo nawet szybko, jednak brakło mi jakiejś fabuły i opisu bohaterów. Oceniam na 6.

Dobra pozycja, nie oczekiwałam zbyt wiele, ale miło się zaskoczyłam, a gdy zaczęłam nie mogłam się oderwać. Pomimo tego, że już od początku wiedziałam kto jest Bezimiennym, dalej byłam zainteresowana historią, a końcówka nie pozwoliła mi na to żebym zaprzestała tylko na pierwszym tomie. Historia nie jest w gruncie rzeczy taka oczywista, a główny bohater jest owiany tajemnicą. Nie jest to jakoś szczególnie ambitna książka, zalatywało czasami fanfiction z wattpada, ale wywarła na mnie większe wrażenie niż się spodziewałam, może dlatego też że nie była tak bardzo schematyczna jak to w innych obyczajówkach bywa. Dobra pozycja na odprężenie i poprawę humoru. Polecam bo wciąga niesamowicie.