Bossman

2018-06-08
Data 1. wydania:
2016-07-16
Sylwia Chojnacka
szef posada seks erotyka randki związek romans namiętność miłość
Inne

Okładka książki Drań z Manhattanu Vi Keeland, Penelope Ward
Ocena 7,6
Drań z Manhattanu Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki Playboy za sterami Vi Keeland, Penelope Ward
Ocena 7,5
Playboy za ste... Vi Keeland, Penelop...

Jeszcze nigdy się nie zawiodłam na książkach tej autorki. Mają w sobie ciekawą opowieść i do tego nutkę pikanterii. Całość tworzy dobrą obyczajówkę z erotyzmem w tle. Zdecydowanie polecam na rozgrzanie zimnych, zimowych serc. :)

Naprawdę dobra książka, idealna dla miłośników powieści romantycznych. To pierwsza książka od Vi Keeland, którą miałam przyjemność przeczytać i dzięki niej przeczytałam niemal już wszystko, co wyszło spod pióra tej autorki. Ciekawi bohaterowie, świetnie skrojona fabuła, ciekawe retrospekcje, doskonała kompozycja. Ja osobiście trochę inaczej widziałabym zakończenie, dlatego 9 a nie 10 gwiazdek. Poza tym rewelacja ;)

' Bossman ' to kolejna, świetna książka Vi Keeland, która zachwyca przede wszystkim nietuzinkową historią. Pomimo tego, że kilkanaście razy wcześniej zdarzyło mi się przeczytać książkę z tym wątkiem to jestem pozytywnie zaskoczona poprowadzeniem przez autorkę tej fabuły. Myślę, że już jej początek mnie urzekł a z kolejnymi rozdziałami było tylko lepiej. Fenomenalnie stworzeni bohaterowie i ich historia dopracowana w każdym calu. Powiedziałabym, że brakowało mi jedynie większej ilości opisywanych uczuć i przemyśleń głównych bohaterów, jednak nie jest to na pewno minus tej książki, ponieważ ona w samym swoim zamyśle ma być lekka i przystępna. Autorka jednak mimo tego poruszyła kilka ważnych tematów, zachowując lekkie brzmienie tej historii. Z całą pewnością nie jest to ostatnia książka tej autorki, która znalazła się na mojej półce. Polecam

Historia taka sobie szczerze mówiąc, spodziewałam się czegoś lepszego. Na plus to, że szybko ją przeczytałam i długo się nie męczyłam. Momentami za słodka, baardzo przewidywalna. Całość nie miała w sobie tego czegoś.

Kilka razy podczas czytania tej książki miałam deja vu, jak się okazuje, przeczytałam tę książkę zaraz po tym, jak ją kupiłam, ale z moją pamięcią, zdążyłam już o tym zapomnieć, bo minęło trochę.

„Nadzieja. To niesamowita rzecz. Rośnie w tobie niczym winorośl i owija się wokół twojego serca, ogrzewając je. Dopóki ktoś go nie zdepcze. Wtedy winorośl się zacieśnia, aż krew nie może przez nie przepływać, i twoje serce umiera”.

„Czasami nie wiesz, czego ci brakuje, dopóki tego nie znajdziesz”.

„Nie skupiaj się na tym, co może się stać. Skupiaj się na tym, co jest teraz”.

„Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie leży twoje serce, spójrz, dokąd wędrują twoje myśli”.

Wyobraźcie sobie, że jesteście na koszmarnej randce i wychodźcie do łazienki dzwoniąc z wielką prośbą do przyjaciółki o telefon ratujący z opresji, ale ta nie odbiera. Na (nie)szczęście rozmowie przysłuchuje się pewien przystojniak. Nie omieszkał powiedzieć jej co myśli o takim zachowaniu, ale koniec końców zachował się jak na mężczyznę z marzeń przystało. Połączył ich randki, tym samym ratując jej nudny wieczór i zamieniając go w całkiem uroczy pełen wymyślonych historii z dzieciństwa. Gdy spotkanie dobiega końca Reese i Chase czują, że chcieliby coś powiedzieć, ale nie wiedząc co — rozstają się po krótkim pożegnaniu. Jaka jest szansa, że ten przystojniak zostanie jej szefem w niedalekiej przyszłości? A w zasadzie szefem jej szefa. Zaskakująco duża, za co jeszcze bardziej kocham tę historię, romanse biurowe to zdecydowanie moje ulubione. Szczególnie w wykonaniu @vi_keeland. Chase od początku nie ukrywa swoich zamiarów przed Reese, na co ona momentalnie spisuje jego plany na straty. Aż do pewnego wieczoru w klubie.. Książka jest pełna zwrotów akcji w relacji głównych bohaterów, pełna uczuć, namiętności, ale też lęków i traum z przeszłości tej dwójki, co mocno wpłynęło na ich aktualne życie. Do tego stopnia, że przepłakałam kilka stron, bojąc się o to co będzie dalej.

Daję 10/5 ⭐

Mitchie. ♡

Klasyczny, goracy romans z happy endem. Historia bajkowo- filmowa, on idealny, ona rudowłosa piękność, walczą z uczuciem, pokonują demony przeszłości, by na końcu być razem i kochać się do szalenstwa. Mimo tego, że książka niczym nie zaskakuje, przyjemnie się czytało, momentami była śmieszna, momentami wzryszająca, idealna na letni wieczór

Książka przyjemna, fajnie i szybko się czyta. Idealna na oderwanie się od codzienności.

Idealne połączenie VI i romansu biurowego. Dużo humoru, wzruszeń i rozrywki.

Idealne połączenie VI i romansu biurowego. Dużo humoru, wzruszeń i rozrywki.

Cudowna . Poleciła mi przyjaciółka Magda. Tytułowy " Bosman" nie szuka miłości, jest po traumie z przed lat, ale kto powiedział,że miłość nie zapuka do drzwi?
Tym razem Vi bez Penelope ale tak jest wspaniale.

Tym razem Vi bez Penelope ale tak jest wspaniale.

Na półkach: , , , , ,

Historia intrygująca zaintrygowała mnie,zachwyciła,Vi Keeland jest dobrą,utalentowaną autorką,ma ogromny dar do tworzenia słowa i do pisania własnych autorskich dzieł swoich,bardzo śliczne pióro i przyjemny styl pisarki,doskonały odbiór był tej mojej ciekawej lektury,ładnie napisana książka.
Fabuła ciekawa poprowadzona świetnie,zwroty akcji niezłe i doskonale trzymał w napięciu ten romans biurowy dał mnie wiele emocji towarzyszyły mi w książce,dużo erotyki było,namiętności i uczuć,a także pożądanie i miłość dwojga zakochanych ludzi.
Głowni bohaterowie interesujący,świetni i trójwymiarowi,Reese i Bossmana polubiłam od pierwszej strony lektury,zachwycili mnie i zakochałam się w Bossmanie,w tym przystojniaku sympatycznym,seksownym i przystojnym.
Najlepszy jest zauroczona jestem tym romansem biurowym bardzo dobrym,cudownym skradła mi serce ta książka i zawładnęła mną,sama opowieść świetna,piękna.
Przecudna książka warta przeczytania,urzeka I wzrusza mnie,płynie się przez tą piękną lekturę.