Gimnastyka dla języka. Audiobook logopedyczny

Media Rodzina
logopedia język język polski
literatura dziecięca
logopedia język język polski

W wakacje w pełni przejęłam opiekę logopedyczną nad moimi dzieciakami. Audiobook "Gimnastyka dla języka" jest bardzo pomocnym narzędziem pracy. Wplatam w zabawę dzieci naukę poprawnej wymowy głosek a one pochłonięte ciekawą fabułą - zupełnie zapominają, że mama znowu zachęca do ćwiczeń nad tym okropnym "r". Polecam każdemu rodzicowi :)

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Gimnastyka dla języka. Audiobook logopedyczny