Spróbujmy jeszcze raz

Okładka książki Spróbujmy jeszcze raz K.A. Linde Patronat LC
Okładka książki Spróbujmy jeszcze raz
K.A. Linde Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Cykl: Mrs. Wright (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2018-02-28
Data 1. wydania:
2017-08-25
Danuta Śmierzchalska
szansa wspomnienia cierpienie próba błędy namiętność pożądanie romans seks uczucie erotyka miłość

Oficjalne recenzje i

Uzależnienie od uzależnionego

Link do recenzji

165 6 13

Super książka! Pokazuje jak każde uzależnienie może wpłynąć na funkcjonowanie życie. Pokazane jest jak wspaniale jest mieć przyjaciół i rodzinę, który wspierają, pomagają i są przy Tobie w każdym momencie. Ukazane jest również jak kobiety potrafią być silne psychicznie i że warto o nich walczyć pomimo przeciwności ;)

Kolejna wspaniała historia. Tym razem mamy przedstawionego jednego z braci Wright- uzależnionego od alkoholu - Austina.
W książce mamy poruszone ważne tematy, trudności, rozterki, wsparcie bliskich. Uwielbiam to, że te postacie że sobą rozmawiają, pomagają. Brawo 👏
Czytałam zauroczona. Biorę się za 4 część.

Coś czuję, że ciężko mi będzie rozstać się z rodzeństwem Wright.

Za rodzeństwem Wrightów ciągną się skandale i dramaty, jednak każde z rodzeństwa stara się walczyć o swoje szczęście z wyjątkiem jednego, Austina Wrighta, czyli czarnej owcy rodziny. Austin Wright jest średnim z braci i jest typową duszą towarzystwa. Żadna impreza nie może odbyć się bez Austina i Patricka, a przy tym nie może zabraknąć alkoholu, bardzo dużo alkoholu i...

Tom 3 to historia Austina, uzależnionego od alkoholu brata, który ciągle jest na lekkim w rauszu (także w kościele i pracy), wydaje się, że ma wszystko gdzieś i nie dostrzega swoich problemów. Jednak gdzieś w tej mgle umysłu czuje, że jedyna kobieta, która byłą dla niego odpowiednia rzuciła go 2 lata temu i nie może o niej zapomnieć. Julia to kobieta z przeszłością, o...

Historia kolejnego członka rodziny Wrighte, i tak jak historia Morgan była fajnym oderwaniem od codzienności, tak historia Austina i Julii to jakieś połączenie " Dlaczego ja " , " Trudne sprawy " i " Zdrady " w jednym .

W tej historia działo się wiele, zdecydowanie za wiele autorka porusza tu tyle wątków, że nie wiedziałam na którym tak naprawdę mam się skupić ...

Niby...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , ,

Nie mogę mu ufać.
Przez sześć tygodni kochaliśmy się z Austinem Wrightem do szaleństwa i pozostało mi po tym jedynie złamane serce.
Powtarzałam sobie, że nie mogę znowu oddać mu ani ciała, ani serca. Jednak minęły dwa lata, a ja nadal pragnę go równie mocno jak dawniej.
Kiedy ostatnio spróbowaliśmy, niemal mnie to zniszczyło. Wiem, że powinnam uciec, nie oglądając się za...

Ta książka opowiada chyba najbardziej burzliwą historię. Oboje z bohaterów mają jakieś problemy, Bardzo się pociągają, ale kłócą się równie często jak lądują w łóżku. Ale dzięki niektórym warunkach próbują się zmienić i udaje się. Dla Austina to ciężka próba, i w końcu prosi o pomoc. I wszystko wychodzi dobrze.

Zdecydowanie najlepsza ze wszystkich części przygód braci Wright.
Jest wzruszająca i naprawdę ciekawie opowiedziana.
Pozostałe nie wywarły na mnie tak dobrego wrażenia.
Przeczytałam w mgnieniu oka i nie mogłam sie oderwać.

Od razu po przeczytaniu tej książki udałam się pod prysznic by zmyć z siebie emocje jakie we mnie wywołała.
Mamy tu do czynienia z trzecim i ostatnim z braci Wright - alkoholikiem Austinem. Jest też pierwsza kobieta, która nie jest jakąś wyszmirowaną lalką, której autorka próbuje nadać charakter - Julia jest dziewczyną z krwi i kości, z charakterem, pazurem i...

69/21

• 2018