Kiedyś cię odnajdę

Okładka książki Kiedyś cię odnajdę
Małgorzata Rogala Wydawnictwo: Replika Cykl: Weronika Nowacka (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Weronika Nowacka (tom 1)
Replika
2018-01-31
2018-01-31
literatura polska gwałt morderstwo śledztwo detektyw miłość

Śledztwo w stylu Panny Marple czyli samozwańczej detektyw, sprytnej i urokliwej starszej pani, która umiała wkręcić się tam, gdzie nikt nie potrafił, Aby znaleźć mordercę należy znać ludzka naturę oto w uproszczeniu jej sposób na rozwikłanie zagadek kryminalnych. I dlatego bardzo ciekawie czytało się „Kiedyś cię odnajdę” Obyło się bez pościgów, strzelanin, choć ofiar niemało a wystarczyła niezależnie od siebie działająca para: policjant Szymon Pawelec oraz graficzka Weronika.

Bardzo przyjemna rozrywka, jeśli tak można powiedzieć o thillerze. W zasadzie w moim odczuciu jest to thriller z wieloma wątkami obyczajowymi. Słuchało się jednak świetnie (w audiobooku w moim przypadku). Bohaterowie całkiem ciekawie i dobrze zarysowani, fabuła wciągająca, a elementy obyczajowe też mnie interesowały, choć często mnie drażnią w thrillerach. Zakończenie mnie usatysfakcjonowało. Nie mogę też czepiać się stylu autorki. Polecam.

Fajna! Rogala jaką lubię. Książka na jeden..góra dwa wieczory. Kolej na drugą część serii.

Jak każda książka tej autorki - super :-) polecam przeczytanie całej serii , każdą z nich się "połyka" w zasadzie :-)

Lekka i przyjemna lektura, obyczaj z elementami kryminału na jeden wieczór. Pióro Pani Małgorzaty Rogali dosyć schematyczne, ale czasami miło się sięga po taką literaturę.

WERONIKA NOWACKA/KOMISARZ SZYMON PAWELEC

WERONIKA NOWACKA/KOMISARZ SZYMON PAWELEC

Książka na jeden wieczór. Lekkie pióro i brak brutalności sprawiły, że kryminał stał się obyczajówką z elementami kryminalistyki. Brak brutalnych scen. Chociaż książka nie należy do tych, mocno trzymających w napięciu to myślę, że warto ją przeczytać :)

Niestety dla mnie zbyt infantylna.

Niestety dla mnie zbyt infantylna.

Pierwsza książka tej autorki w mojej bibliotece i na pewno nie ostatnia. Czytałam z zaciekawieniem, do ostatniej strony. Mimo przerażających wydarzeń, nie ma brutalności, niezmierzonej ilości krwi, a całość mimo wszystko przeraża.
Odkrycie prawdy, kto zabił zawsze jest fascynujące i prawda może nas uwolnić często od naszego cierpienia.
Lekkie pióro, pięknie zbudowana treść i fabuła zachęca do lektury. Zdecydowanie polecam. Kryminał nie zawsze musi być przerażający.

Lekkie pióro, pięknie zbudowana...

Pierwsza randka z Panią Rogalą i przepadłam! Książka napisana lekkim piórem. Historia prosta, pozbawiona wszelkich zbędnych opisów. Mnie bardzo wciągnęła. Potrzebowałam tego po lekturze grubych kryminalnych tomiszczy. Z ciekawością sięgnę po inne pozycje Pani Małgorzaty.
Czy główna bohaterka dowie się, kto zgwałcił jej matkę i przyjaciółkę? Czy jej decyzje popchną ją ku poznaniu prawdy?
Jest kilkoro podejrzanych, mających nadzieję, że to nie ich wpakuje za kratki przystojny policjant ;)

Książkę czyta się dobrze. Fakt nie jest to typowy kryminał,ale kartka za kartką przewraca się lekko.👍

Dodaj cytat z książki Kiedyś cię odnajdę